Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

G-Power 20 Bin Dolar Farkla BMW M4’ü Huracan’dan Daha Güçlü Yapıyor!

Alman araç geliştirme ve tuning şirketi G-Power, M4 motorunu farklı güç oranlarına getirmiş.
G-Power 20 Bin Dolar Farkla BMW M4’ü Huracan’dan Daha Güçlü Yapıyor!
HABER GİRİŞ

Hipercar sınıfına adım atmak istiyorsanız G-Power‘ın harika hizmetinden yararlanabilirsiniz. M4’ü en son Strasse Wheel’in kendi işçiliğini konuşturduğu jant ve vücut kaplamasıyla baya bir ilgimizi çekmişti. Almanya merkezli G-Power modifiye şirketi de M4’ün dış hatları ile beraber motoru masaya yatırmış.

M3 sedanın cabrio ve coupe yapılarını üzerine alan BMW’nin asi genci sizin için çok güzel beygirler sunabilecek. 2014 yılında gösterime çıkan BMW spor aracın şirket tarafından gerçekleştirilen yükseltilmesi birkaç kademede yapılmış. En çok 680 ps‘in alındığı M4 çalışmasına buyurun beraber bakalım!

G-Power BMW M4’e Farklı Bir Kaporta Rengi Vermiş

G-Power BMW M4'e Farklı Bir Kaporta Rengi VermişAltın sarısı lansman renginden sonra M4‘ün siyah ve o güzel estoril blue tonları iki kat çekicilik katmıştı. G-Power’ın boya atölyesinde hazırladığı renk için fena değil yorumunu yapabiliriz. Yeşil renk, kimi için ilgi çekici kimi için de biraz itici olabilir.

Farkları arasında bazı karbon parçaları görüyoruz. Gerçi M4, hafif olacak şekilde parça içerikleri belirlenmiştir. Değişime tavandan devam edilmiş. Diğer kısımlarda jantlarda 5 kollu ve siyah renkte. Arka kısımda dört egzoz çıkışına devam edilip, bagaja entegre rüzgarlık da siyah karbondan.

G-Power’ın Mühendisliği Başlıyor…

G-Power'ın Mühendisliği Başlıyor...En başta çekici sporcumuzun standart motor bilgilerini verelim. 3.0L‘nin yerleştirildiği kaputa 431 ps güç verilmişti. 550 nm torkun açığa çıktığı ortamda M4, 4.3 saniyede kalkış hızını tamamlayabiliyordu.

GCM Yatırım Banner

Birkaç seviyede hazırlanan motor geliştirmesinin birinci ayağında; Beygir gücü +89 artılarak spor araç 520 ps‘e ve 700 nm torka çıkartılıyor. Bunu 1.900 dolar ile yaptırabiliyorsunuz. Geçelim ikincisine. G-Power yazılım kısmından devreye girerek M4’ün 2. seviyesini +129 ps güç ve 720 nm torka çıkartıyor.

Alman modifiye şirketi son seviyede M4 için ekstra şeyler uygulamış. Motor bölümünde alacağı güçleri karşılayacak parça değişimine gidilmiş. Turbo için daha büyük seçenekle beraberinde yeni titanyum egzoz sistemi getirilmiş.

20.697 dolar vererek sahip olacağınız güç ise 680 ps ve 760 nm tork olacak. Yani +249 ps ve 210 nm tork! Güçle beraber haliyle bir takım sistemlerde değişime uğramış. Pistlerin hafif ve hızlı temsilcisi M4 GTS tarzı bir kanal sistemi ve yeni süspansiyon ile donatılmış. Sizce G-Power’ın güç artırımları yeterli seviyede mi?

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2023/4Ç Kar/Zarar %36.13/63.87%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.