Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Nikita Aksyonov’un Yeni BMW M3 Tasarımı Büyüleyici Duruyor!

Ünlü tasarımcı Nikita Aksyonov'dan 2020 BMW M3 için güzel bir tasarım geldi.
Nikita Aksyonov’un Yeni BMW M3 Tasarımı Büyüleyici Duruyor!
HABER GİRİŞ

BMW’nin dört kapılı prensi M3‘e dair en iyi tasarım yine Nikita’dan geldi. Rus sanatçının günden güne araba tasarımlarındaki hissiyatları daha yoğun olmaya başladı. Son olarak BMW’nin olmayan bir wagon X-Cross‘unu hayal eden Aksyonov, daha fenasını şimdi sunuyor. 1982-1994 yılları arasında E30 ile ortaya çıkan M3, her jenerasyon tipinde efsane olmayı başarmış bir versiyondur.

BMW’nin M3’ü dört kapılı sedan olarak yerleştirmesiyle, biliyoruz ki coupe ve cabrio kısmı M4 serisine devredildi. Yeni G20’nin hazırlıkları sürerken olası yeni M3’ün bu görselleri heyecan uyandırdı.

Yeni M3 Tasarımında Ön Kısım Vahşi Duruyor!

Yeni M3 Tasarımında Ön Kısım Vahşi Duruyor!F80’in silüeti yansıtılmış. Farlara verilen stillere baktığımızda tam ortadan bir çentik yapılmış. Izgara kısmı ise eski gibi ve M logolu. BMW’nin Ekim ayında üstündeki örtülerini kaldıracağı yeni 3 Serisi‘ne bakarak, şu andaki görünümü uyumlu.

Yaprak şekilli tampon ayrıntıları dikkat çekici olurken, asıl vurgu kaputta yapılmış.

Aksyonov’un 2020 M3’ünün Arka Görünümü

Aksyonov 2020 M3'ün Arka GörünümüToparlanmış bir M3 arka görünümüne rastlıyoruz. Gece mavisi tonlardaki kaporta renginin canlı durduğunu belirterek devam edelim. Bir öncekinden daha hafif tasarımı yapılacak M3, Nikita’ya göre çift egzoz çıkışlı olacak. Ve bagaj üstü ince rüzgarlık ve difüzör hafif malzemeden imal edilecek.

GCM Yatırım Banner

Stopların F80’dekinden farklı olarak, biraz daha sadeleştirilmiş. Ancak böyle de Hyundai Elantra’ya benzemiş. Bizce Rus tasarımcı olası en iyi yeni G20 M3’ü çizmiş. Özellikle de kaputa verilen yüksek duruşun olmasını diliyoruz.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.