Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

2018 Yeni Audi A8’e Verilen Çağ Ötesi Özellikler!

Audi'nin yeni A8 modeli akıl almaz özellikleriyle sergilendi. Kendine hayran bırakan yeni A8, konforu teknolojik gelişmelerle harmanlayarak ortaya çıktı.
Son Güncelleme: 
Yorum

Bu yıl yeni Audi A8‘in çıkış yapmasıyla beraber ardından getirdiği teknolojik yenilikler oldukça şaşırmamıza neden olmuştu. Tüm hünerlerini sergilediği bu videoda Audi,  A8’in son neslinde çalışmalarının ne düzeyde olduğunu da gösterilmiş oldu. Geliştirilen air süspansiyonu, sürücülerin iniş-biniş ve kaza anı algılama durumlarında verdiği tepkiye hayretler içerisinde izledik.

Ayrıca kabin içi konfor düzeyini sürekli üst düzeyde tutma eğilimi yine A8’in aktif body kontrol sistemiyle sağlanmış. Otomatik park etmesinin yanı sıra güvenlik paketlerinin ne kadar yeteneklerle olduğunu da görüyoruz. Orta konsolun tamamıyla ekrandan oluşu görsellikle beraber, yapılacak işlemlerin digital ortamdaki rahatlığıda dikkat çekici.

En can alıcı nokta mobil telefonlarımızla senkronize edilebilen A8’in, giriş çıkış kontrollerinin yapabilmemiz. Yeni A8’in markası tarafından üzerine çok durduğu otonom sürüş keyfi de gayet güzel vurgulanmış.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu