Yatırım yapmaya başla!

2018 Yeni Audi A8’e Verilen Çağ Ötesi Özellikler!Bu yıl yeni Audi A8‘in çıkış yapmasıyla beraber ardından getirdiği teknolojik yenilikler oldukça şaşırmamıza neden olmuştu. Tüm hünerlerini sergilediği bu videoda Audi,  A8’in son neslinde çalışmalarının ne düzeyde olduğunu da gösterilmiş oldu. Geliştirilen air süspansiyonu, sürücülerin iniş-biniş ve kaza anı algılama durumlarında verdiği tepkiye hayretler içerisinde izledik.

Ayrıca kabin içi konfor düzeyini sürekli üst düzeyde tutma eğilimi yine A8’in aktif body kontrol sistemiyle sağlanmış. Otomatik park etmesinin yanı sıra güvenlik paketlerinin ne kadar yeteneklerle olduğunu da görüyoruz. Orta konsolun tamamıyla ekrandan oluşu görsellikle beraber, yapılacak işlemlerin digital ortamdaki rahatlığıda dikkat çekici.

En can alıcı nokta mobil telefonlarımızla senkronize edilebilen A8’in, giriş çıkış kontrollerinin yapabilmemiz. Yeni A8’in markası tarafından üzerine çok durduğu otonom sürüş keyfi de gayet güzel vurgulanmış.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum