Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yatırımcı O Altcoin ile 10 Bin Dolarını 30 Dakikada 300’e Katladı!

Bir kripto para yatırımcısı Solana tabanlı bir altcoin üzerinden 30 dakikada 3 milyon dolar kazandırdı. Ayrıntılar geliyor...
Yatırımcı O Altcoin ile 10 Bin Dolarını 30 Dakikada 300’e Katladı!
HABER GİRİŞ

Kripto para piyasalarının yeniden canlanması ve yeni projelerin hızla artması, maceracı yatırımcılara büyük kazançlar elde etme fırsatları sunuyor. Bu fırsatlardan biri, 1 Temmuz’da bir yatırımcı tarafından değerlendirildi.

Yaklaşık 10.000 dolar değerinde 70 Solana (SOL) harcayarak BAKED adlı yeni bir kripto para biriminden yaklaşık 82 milyon adet satın alan bu yatırımcı, sadece 30 dakika sonra hepsini 21.581 SOL’e sattı ve bir saatten kısa sürede 10.000 dolarını 3 milyon dolara çıkardı.

Blockchain analiz platformu Lookonchain, yatırımcının proje içinden biri olma ihtimalinin düşük olduğunu, ancak daha önce üç benzer girişimde bulunup ikisinde para kaybettiğini belirtti. Bu durum, yatırımcının şanslı olduğu sonucuna varılmasını sağladı.

Bu ticaret, kripto para keskin nişancılığı stratejisinin bir örneğini oluşturuyor. Yatırımcı bir tokeni ticarete açılır açılmaz mümkün olan en kısa sürede satın almayı içeriyır ve genellikle ticaret botları kullanılarak yürütülüyor.

Son dönemde Solana ağında çıkarılan altcoinler üzerinde büyük bir yatırımcı ilgisi mevcut. Bu altcoinlerden bazıları kısa süred büyük yükselişler yaşarken, bazıları da yatırımcıların telafisi olmayan kayıplar yaşamasına neden olabiliyor.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.