Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yatay Seyreden Coin için Yüzde 500’lük Destansı Artış Beklentisi!

Stellar ekosisteminin para birimi XLM'nin zamanı geldi mi? Ünlü analist, altcoin için yüzde 500'lük destansı fiyat artışı tahmininde bulundu. Detaylar;
Yatay Seyreden Coin için Yüzde 500’lük Destansı Artış Beklentisi!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Hızlı ve ucuz sınır ötesi işlemleriyle bilinen kripto para birimi Stellar Lumens (XLM), son zamanlarda suskun bir seyir izliyor. Daha geniş kripto piyasasında son dönemde ciddi dalgalanmalar yaşanırken, XLM görünüşe göre bundan etkilenmiyor ve yatay seyrini sürdürüyor.

Yatırımcılar, bu durumun bir durgunluk işareti olduğu ya da Stellar’ın muhteşem yükselişine bir hazırlık zemininin hazırlandığı konusunda ikilemde kalmış görünüyor.

XLM Fırtınası Yaklaşıyor mu?

XLM fiyatı, yazım itibarıyla haftalardır tutunduğu bir fiyat noktası olan 0,10 dolar civarında bulunuyor. İşlem hacminin ılımlı ve genel piyasa duyarlılığının hafif düşüş eğiliminde olması, bazılarının XLM’nin bir çıkmaza girdiğini düşünmesine yol açsa da, Javon Marks gibi analistler bunu potansiyel bir yükseliş noktası olarak görüyor.

Popüler bir kripto analisti olan Marks, XLM’nin sessizce bir yükseliş fırtınası hazırladığına inanıyor.

Javon Marks, XLM'den Büyük Patlama Bekliyor
Kaynak: X / @JavonTM1

Potansiyel bir fiyat artışına işaret eden teknik bir gösterge olan kilit bir direnç seviyesinden yakın zamanda gerçekleşen bir kırılıma işaret eden Marks, bu kırılımın, XLM için 0,681 dolar hedefini belirlediğine dikkat çekti.

GCM Yatırım Banner

Analist, açıklamasının devamında, “Bu fiyatların devasa bir direnç trendinden kırılmasıyla birlikte hedef 0,681 dolar, bu da bu hedefe ulaşmak için yüzde 495’ten fazla bir koşunun gelebileceği anlamına geliyor ve bunun gerçekleşmesi sadece an meselesi olabilir.” ifadesini kullandı.

Stellar’ın Temel Gücü

Piyasa uzmanları, bu tür fiyat tahminlerinin şüphesiz heyecan verici olsa da, Stellar’ın temel güçlü yönlerini hatırlamanın önemine değiniyor. Hızlı ve uygun fiyatlı sınır ötesi ödemeleri kolaylaştırmaya odaklanmasının, onu gelecekteki potansiyel benimseme için iyi bir konuma getirdiğine dikkat çekiliyor.

Finans kurumlarıyla ortaklıkları ve düşük işlem ücretlerine olan bağlılığının, kısa vadeli fiyat dalgalanmalarından bağımsız olarak uzun vadeli büyüme için katalizör olabileceğinden bahsediliyor.

Javon Marks’ın öngörüsü XLM yatırımcıları için heyecan verici bir olasılık sunuyor. Ancak, 0,681 dolara giden yolun inişli çıkışlı olması muhtemel.

XLM Fiyatı Yatay Seyirde
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Geçen yılki yüzde 20’lik bir artış göstermesine rağmen Stellar (XLM), daha geniş kripto piyasasına kıyasla düşük performans gösterdi. Özellikle, ilk 100 kripto varlığının yüzde 72’si XLM’nin büyümesini geride bıraktı; altcoinin ilerleyişi Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi büyük varlıkların da gerisinde kaldı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.