Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yapı Şirketi Anlaşmalarını Ara Vermeden Açıklıyor

Geçen yıl halka arz olan yapı şirketi 20 milyon TL'lik anlaşmasını açıkladı. Şirketin hisselerinde son durum ne? Detaylar haberde...
Yapı Şirketi Anlaşmalarını Ara Vermeden Açıklıyor
HABER GİRİŞ

Geçen yıl Ekim ayında halka arz olan şirketler arasında katılan Dofer Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni iş ilişkisi hakkında açıklamada bulundu.
Şirket, yurt içi merkezli 4 firma ile anlaşma imzaladığını açıkladı.

Söz konusu anlaşmanın KDV hariç 20.063.100 TL tutarında olduğu belirtildi. Şirket, üretim tesisinin tam kapasite çalışmaya devam ettiğini bildirdi.

Yeni iş ilişkisinin ortaklık faaliyetlerine olumlu etkisi olduğu kaydedildi. Şirket 2023’ün son ayında yine yurt içi merkezli 3 firma ile KDV hariç 27.900.154,54 TL anlaşma yaptığını duyurmuştu.

Ekim 2023’te 17,11 TL’den halka arz olan şirketin hisseleri (DOFER), Ekim ayının sonunda 48,7 TL’ye kadar artış göstermişti.

Yeni yılın ilk işlem gününde 25,5 TL’den açılışı yapan hisseler, bugün yazım sırasında 28,22 TL’den işlem gördü.

GCM Yatırım Banner

Hisselerin günlük bazda kazandı yazım sırasında yüzde 5’e yaklaştı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.