Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Yapı Kredi Yurt Dışında İlke İmza Attı!

Geliştirdiği dijital uygulamalarla uluslararası arenada rekabetçi ruhunu güçlendiren Yapı Kredi Bankası, yurt dışından birçok ödülle dönerek ilklere imza attı.
Yapı Kredi Yurt Dışında İlke İmza Attı!

Koç grubunun bankası Yapı Kredi’den bir ödül haberi daha geldi. Dijital uygulamalarıyla öne çıkan banka, Global Finance dergisinin düzenlediği “World’s Best Digital Bank Awards 2023” kapsamında altı ayrı kategoride ödüle layık görüldü. Böylece kurumsal alanın yanı sıra bireysel kategoride de başarı elde eden tek Türk bankası olarak adından söz ettirdi.

Yapı Kredi, üst üste yedinci kez “Türkiye’nin En İyi Dijital Bankası” ödülünü kazarak unvanını korumayı başardı.

Ayrıca “Kullanıcı Deneyimi Tasarımında Türkiye’nin En İyi Dijital Bankası”, “İnovasyon ve Dönüşüm Alanında Türkiye’nin En İyi Dijital Bankası”, “Türkiye’nin En İyi Kurumsal Dijital Banka Çevrimiçi Kullanıcı Deneyimi Portalı”, “Türkiye’nin En İyi Kurumsal Mobil Bankacılık Uygulaması” ve “Avrupa’nın En İyi Kurumsal Dijital Banka Çevrimiçi Kullanıcı Deneyimi Portalı” kategorilerinde de ödüllere layık görüldü.


Stevie Ödülleri’nden de dört önemli ödülle dönen Yapı Kredi, mobil uygulamasıyla ‘‘Deneysel ve İnovasyon’’ kategorisinde, Yapı Kredi Step ile “Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik” kategorisinde Altın Stevie kazandı. ‘‘Finansal Servisler/Bankacılık’’ kategorisinde ise Gümüş Stevie ödülünü elde etti.

Dijital bankacılık uygulamalarıyla elde edilen başarı tablosunu yorumlayan Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan, müşteri ihtiyaçlarına göre yenilikçi yapıya sahip olduklarını söyledi.

Doğan, “Her yıl dünyanın en prestijli organizasyonları tarafından ödüllere layık görülmek bizim için bir gelenek haline geldi. Bu yıl da uluslararası alanda kazandığımız ödüller bizim için büyük bir mutluluk ve motivasyon kaynağı oldu. Önümüzdeki günlerde de dijital bankacılık alanında öncü konumumuzu sürdürerek en güncel teknolojiyle donatılmış inovasyonları müşterilerimize sunmaya ve ihtiyaç duydukları her anda onların yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi. (AA)

MANŞET HABER
Dış Ticarette Denge Zamanı: Açık Kapanıyor mu?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu