Yatırım yapmaya başla!

VW T-Roc’a Fast & Furious Dokunuşları!

VW'nin yeni crossoverı T-Roc, Avusturyalı LowRider tasarım stüdyolarında bambaşka bir hale getirildi. T-Roc'un ateşli hatchback değişimine buyurun beraber bakalım!
VW T-Roc’a Fast & Furious Dokunuşları!

Bazen tasarımcıların neden “abartı” diyebileceğimiz çalışmalara imza attıklarını anlayabiliyorum. Nedeni aslında basit. Otomobil üreticileri araç grafik tasarımlarında uç noktaları bizlere göstermek isterken durum, sadece benzemeden ibaret oluyor. Avusturya merkezli tasarım stüdyosu LowRider, gösterimi geçen sene yapılan kompakt VW T-Roc‘u markajına almış.

T-Roc, yakıtıyla rekor kıracağına inanılan Niro Hibrit ile aslında aynı mantığa sahip bir araç. VW’nin küçük boyutlu aracı henüz bizim ülkemizde getirilmemiş olsa da bazıları şimdiden onu fazlasıyla değiştirmiş. Normalde GTI versiyon ve kapsamlı tuning çalışmasına girmiş araçlarda görebileceğimiz değiştirmeler, T-Roc’u tamamen başka bir ruh haline sokmuş.

LowRider, değişimlerine başlarken yeşil – gri renk kullanmayı tercih etmiş.

T-Roc’un A sütuna kadar ve ön kapılara kalan olan kısımlar güzel tonlara sahip açık bir yeşil renkle kaplanmış.

Profilden ateşli bir hatchback duruşun daha çok hissediyoruz.

Dotz’un devre girmesiyle T-Roc’un jant boyutları 20 inçe çıkartılmış.

Karoser komple aşağıya konumlandırılmış ve ayarlanabilir havalı süspansiyon sistemi takviyesi olmuş.

Koyu grinin başlatıldığı arka kapılarda geliştirmeye yardımcı olan marka logo yapıştırmaları verilmiş.

T-Roc’unu daha çok yeni almışlar için bence heyecanlı bir çalışma olmuş. Karoser çizgi ve parçaların iyi duruş sergilemesi de modifiye çalışmasının daha iyi gözükmesini sağlamış.

Yüksek yapılı bir crossoverdan sonra yeri süpüren bir hatchbacke geçişi T-Roc için pek kolay olmayacak. Çünkü jant büyüklüğünü ve süspansiyon sistemini farklı yollar için her daim hesaba katmamız gerekiyor. Ayrıca LowRider, müşteri isteklerine de cevap vererek size özel tasarımlarınızı uygulatma şansı veriyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum