Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Venture Capital: 2023’te En Çok Kazandıracak Altcoin Bu!

Crypto Venture Capital'in kurucusu ve sunucusu Dan Gambardella, 2023 yılı için yüzde 1000 artış hedefi koyduğu altcoini açıkladı. Detaylar haberde;
Venture Capital: 2023’te En Çok Kazandıracak Altcoin Bu!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Günlük kripto piyasası analizi ve kripto haberleri için oluşturduğu Crypto Capital Venture platformuyla geniş bir takipçi kitlesi edinen Dan Gambardella’dan 2023 yılının ilk tahmin ve analizleri gelmeye başladı. Kripto stratejisti, yeni yılın ilk günü yaptığı paylaşımla bir altcoinin 2023 içinde piyasanın en büyük yıldızı olabileceğini iddia etti.

Analist, Twitter hesabı ve YouTube kanalı üzerinden yaptığı paylaşımlarla Cardano’nun (ADA) 2023 yılı için tutulacak en iyi altcoin olduğunu düşündüğünü belirtti.

Gambardella’nın paylaşımına ve ADA’nın güncel fiyatına dair dikkat çekenler şu şekilde:

  • Crypto Venture Capital kurucusu, daha önce yaptığı gibi ADA’nın bir kez daha çılgın bir yükseliş gerçekleştirebileceğini düşünüyor.
  • ADA, son hafta içinde en yüksek 0.265 dolar ve en düşük 0.2407 dolar seviyelerini gördü.
  • ADA, daha düşük seviyeler belirleme eğilimini ortadan kaldırıyor gibiyken boğalar fiyatı daha yüksek seviyelere çıkmaya zorlayabilir.

Gambardella’dan Çarpıcı ADA Tahmini: Yüzde 1000 Artış!

Kripto piyasasının popüler analisti Gambardella, ADA’nın 2023’te tutulacak en iyi altcoin olacağını tweetledi.

Gambardella iddialarını YouTube videosu ile desteklerken, ADA’nın kimsenin farkına varmadan yüzde 1000’den fazla artacağını öne sürdü.

GCM Yatırım Banner
Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @cryptorecruitr

ADA Fiyatında Son Durum Nasıl?

Peki, ADA fiyatında son durum nasıl? Grafikler neye işaret ediyor? Kripto para birimi, aşağıdaki grafikte gösterildiği üzere geçen haftayı 0.260 dolardan işlem görerek açtı.

Yalnızca bir gün için açılış piyasa fiyatının üzerinde işlem gördü ve geçen Salı 0.265 dolar ile haftanın en yüksek fiyatını kaydetti. Ancak, en yüksek fiyatını görmesinden kısa bir süre sonra düşüşe geçmeye başladı.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: CoinMarketCap

0.260 dolardan aşağı inmeye başlayan ADA, iki gün içinde en düşük seviyesi olan 0.2407 dolar noktasını gördü. Sonrasında 0.240 ila 0.250 dolar aralığında dalgalanan kırmızı bölgede işlem görmeye devam etti.

ADA son 24 saate bakıldığında ise piyasadaki genel artışla orantılı biçimde yüzde 3’ün üzerinde artış gördü ve haber yazımı esnasında 0,2537 dolardan işlem görüyor. Dikkat çekici bir şekilde, en çok kazananlar listesinde 22. sırada yer alıyor.

ADA, Eylül ayından bu yana 200 günlük hareketli ortalamaya (MA-sarı çizgi) oldukça yakın dalgalanıyordu. Kimi zaman 200 günlük hareketli ortalamayı kırıp tekrar toparlanırken, diğer zamanlarda 200 günlük hareketli ortalamanın oldukça altına düşmek durumunda kaldı. ADA, 2022’nin son çeyreği için ilk kırılımını 25 Ekim’de verdi.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: TradingView

O zamandan bu yana ADA bir çıkış yakalamayı başarmış durumda. Ancak 13 Aralık’ta 200 günlük MA çizgisini test etti ve boğalar ADA’yı bunun ötesine geçirmeyi başaramadı. Kripto varlık, bir regresyon trend kanalında işlem yaparken daha düşük dipler (üçgenler) kaydediyor. Bunun yanı sıra, şu anda daha düşük seviyeler kaydetmeyi bıraktı ve biraz ivme kazandı.

Hedefler: 0.2972 Dolar ve 0.4321 Dolar

Boğalar biraz daha ağırlığını koyabilirse, ADA regresyon trend kanalının üst sınırına yükselebilecektir. Boğalardan daha fazla destek alan ADA, 200 günlük MA seviyesini kırabilir ve direnç 1 noktasına (0.2972 dolar) ulaşabilir.

Daha fazla gayret ise fiyatı direnç 2 noktası olan 0.4321 dolara bile taşıyabilir.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.