Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Uzman: Pepe Trump Dahil Kaçınılması Gereken 5 Solana Meme Coin!

Son piyasa analizleri doğrultusunda yatırımcıların en azından bir süre kaçınması gerekebilecek Solana tabanlı meme coinlerin listesi çıkarıldı. Detaylar;
Uzman: Pepe Trump Dahil Kaçınılması Gereken 5 Solana Meme Coin!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto piyasası uzmanları, yakın zamanlı piyasa analizinde son günlerdeki fiyat performansları başta olmak üzere çeşitli nedenlerle şimdilik kaçınılması gereken birkaç Solana tabanlı meme coine dikkat çekti.

Özellikle Pepe Trump (PTRUMP), GameStop (GME), Gigachad (GIGA), Shark Cat (SC) ve Jeo Boden (BODEN) finansal istikrarı sağlamak için kaçınılması gereken meme coinler olarak sıralandı.

Bu coinlerin önemli ölçüde dalgalanma gösterdiğine, güçlü temellerin desteğinden yoksun olduklarına ve bunların da onları riskli yatırımlar haline getirmekte olduğuna dikkat çekildi.

Pepe Trump (PTRUMP)

Solana blok zincirinde bir meme token olan Pepe Trump (PTRUMP), güncel olarak 8.730.852 dolar piyasa değerine sahip olup, CoinGecko listesinde 1549. sırada yer alıyor.

PTRUMP Fiyatı Bugün Düşüşte
Kaynak: CoinGecko

0,008544 dolar civarında fiyatlandırılan PTRUMP, son 24 saat içinde yüzde 30’a yakın düşüşle Solana meme coinleri arasında riskli bir seçim haline geldi. Bununla birlikte, geçen hafta boyunca yüzde 69,60 artarak, yüzde 1,40 düşüş gösteren küresel kripto para piyasasından daha iyi performans gösterdi.

GCM Yatırım Banner

GameStop (GME)

Bir Solana blok zinciri meme coini olan GameStop (GME), yazım itibarıyla son 24 saat içinde yüzde 7’ye yakın düşüşle 0,003525 dolardan işlem görüyor.

Tüm zamanların en yüksek değeri (ATH) olan 0,0205 dolara 15 Mayıs 2024’te ulaşan GameStop’un dolaşımdaki arzı 6,89 milyar token olup maksimum arzı da aynı miktardadır. GME’nin fiyatı, geçen hafta boyunca yüzde 20 oranında düşerek düşüş eğilimine işaret etti. Bununla birlikte, geçtiğimiz ay yüzde 732 oranında artış gösterdi. Bu son artışa rağmen, GME’nin fiyatı geçtiğimiz yıl yüzde 33 oranında düşerek Solana meme coinleri arasında riskli bir yatırım haline geldi.

Gigachad (GIGA)

Popüler bir memeden ilham alan ve kripto topluluğu içinde önde gelen meme coin olmayı hedefleyen Gigachad (GIGA), sadece bir memecoin değil, kişisel gelişime ve başkalarını olumlu yönde etkilemeye adanmış benzer düşünen bireylerden oluşan bir grup olarak nitelendiriliyor.

Piyasa değeri 29 milyon dolar olan ve CoinMarketCap’te 3187. sırada yer alan Gigachad, son 24 saatte yüzde 12,82 düşerek düşüş eğilimine işaret etti.

Shark Cat (SC)

Solana tabanlı bir başka meme coin olan Shark Cat, 81 milyon dolar piyasa değeri ile CoinMarketCap’te 2735. sırada yer alıyor.

Shark Cat’in fiyatı, son hafta yüzde 45 artarak yükseliş eğilimine işaret etti. Geride kalan ay, fiyat yüzde 98 oranında arttı. Bununla birlikte, geçen yıl Shark Cat’in fiyatı yüzde 53 oranında düşerek onu temkinli yaklaşılması gereken Solana meme coinlerinden biri haline getirdi.

Jeo Boden (BODEN)

Solana blok zincirinde bir meme coin olan ve Başkan Biden’a mizahi bir şekilde atıfta bulunan BODEN, piyasaya sürülmesinden bu yana, ABD Başkanlık seçimleri ve meme tokenların artan popülaritesine bağlı olarak yüzde 742 oranında artış gösterdi. Bununla birlikte, geçtiğimiz ay meme coinin değeri yüzde 9’un üzerinde düşerek onu temkinli olunması gereken bir Solana meme coin haline getirdi.

Şu anda Jeo Boden’in fiyatı, son 24 saatte yüzde 3,4’lük bir düşüşü yansıtarak 0,2917 dolar seviyesinde bulunuyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.