Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Ünlü Kripto Analisti: Merge Sonrası Bu 3 Altcoin Fena Uçacak!

Coin Bureau'nun ünlü analisti, Ethereum tarihinin en önemli aşamalarından biri olan Merge güncellemesi sonrası için bazı altcoinlere dair düşüncelerini paylaştı. Detaylar haberde;
Ünlü Kripto Analisti: Merge Sonrası Bu 3 Altcoin Fena Uçacak!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Ethereum blok zincirinin yeni bir protokole geçiş yapmasını sağlayan Merge güncellemesi başarılı bir şekilde gerçekleşti. Coin Bureau YouTube sunucusu ve kripto analisti, Merge sonrasını kapsayan güncellenmiş kripto portföyünü takipçileriyle paylaştı.

Proof of Work (İş Kanıtı) protokolünün yerini Proof of Stake (Hisse Kanıtı) protokolüne bıraktığı Merge’nin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi sadece ETH için değil, bunun yanın sıra bir dizi ilişkili altcoin için bir iyimserlik dalgasını tetikledi.

Coin Bureau: Başarılı Güncelleme ETH için Muazzam Olacak

Coin Bureau analisti, yakın tarihli kanal videosunda Merge sonrası ralli ihtimali gördüğü bazı altcoinleri ortaya koydu. Ayrıca, başarısız bir Ethereum yükseltmesine karşı korunmayı sağlayan güncellenmiş portföyünü de tartışma konusu yaptı.

Başarılı bir yükseltmenin ETH için muazzam olacağı konusunda net bir tavır takınan analist, diğer iki ilişkili token, yani Lido Staked ETH (stETH) ve Lido (LDO) ikilisinin ETH’nin yönünü takip edecek şekilde ayarlandığına dikkat çekiyor.

Ayrca, Polygon’un (MATIC) yumuşak bir geçişin faydasını fazlasıyla göreceğini belirtiyor. Analiste göre Ethereum’un 2023 yılında Merge’nin tam dağıtımını tamamlaması beklenirken, bu ikinci katman ağı, Ethereum’da lider ölçeklendirme çözümü olmaya devam edecek. Bu tokenların güncellemeden sonraki günlerde artmasını bekliyor.

GCM Yatırım Banner

Analistin düşüncelerinin, güncelleme henüz gerçekleşmeden yapıldığına dikkat etmek önemlidir. Şu an Merge güncellemesi sorunsuz çalışmasına rağmen yatırımcılar, güncelleme için “bekle ve gör” yaklaşımını benimsemiş görünüyor.

Coin Bureau analisti, takipçilerinin merak ettiği portföyünü Ethereum’a (ETH) karşı korunabileceğini düşündüğü bazı altcoinleri içerecek şekilde ayarladığını söyledi.

Analist SOL, DOT ve ATOM’a Dikkat Çekiyor

Analist en büyük payı Solana’ya (SOL) veriyor. Son süreçte ortaya çıkan sıkıntılara -çoğunlukla kesintilere- rağmen, projenin uzun vadeli görünümünden emin olduğunun altını çiziyor. Güncellemenin sorunsuz geçmesi durumunda bile analist, SOL’un yukarı yönlü bir yörüngede devam edeceğinden emin.

Konuya dair “Temel olarak, Solana, son zamanlardaki mücadelelerine rağmen inandığım bir proje ve olası güncelleme sorunlarına karşı biraz daha korunmak istedim” ifadelerini kullanıyor.

Solana’ya ek olarak, analistin portföyü Polkadot (DOT) ve Cosmos’tan (ATOM) oluşuyor.

Analist genel olarak bu üç altcoin’in her durumda portföylerde yer alması gerektiğini düşünüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.