Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Ünlü İsim Shiba Değil O Altcoin Dedi: 7 Güne Yüzde 60 Artacak!

Ünlü kripto analisti, son dönemde ağırlıklı olarak yatay fiyat seyri izleyen ADA için iddialı bir tahminde bulundu ve yüzde 60 artış hedefi verdi. Detaylar;
Ünlü İsim Shiba Değil O Altcoin Dedi: 7 Güne Yüzde 60 Artacak!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Son dönemde yaşadığı dalgalı fiyat hareketlerine rağmen Cardano ağının para birimi ADA’ya yönelik iyimser ve iddialı söylemler gelmeye devam ediyor. Tanınmış kripto analistlerinden Sssebi, altcoinin kısa ve uzun vadedeki olumlu görünümüne vurgu yapan son isim oldu.

Geride kalan hafta yaşadığı yüzde 5’lik düşüşe rağmen olumlu görünümünü koruyarak dirençli duran altcoin, 0,75 dolar seviyesinde fiyatlanmaya devam ediyor.

24 saatlik 1,2 milyar dolarlık işlem hacmi ve 26,5 milyar dolarlık piyasa değeri ile güçlü bir duruş sergiliyor.

Umut Verici Haftalık Grafik Trendlerine İşaret Etti

Sssebi, haftalık grafik görünümünün daha geniş bağlamdaki anlamının önemini vurgulayarak ADA için iyimser bir tablo ortaya koydu.

ADA İçin Fiyat Beklentileri Yükseliyor
Kaynak: TradingView

Sosyal medya platformu X hesabından paylaşımda bulunan isim, 200 haftalık hareketli ortalamanın üzerinde yer alan ADA’nın, haftalık grafiklerde belirgin yeşil mumlar ve alım momentumunda gözle görülür bir artışla umut vadettiğini ve bunun güçlü bir ana trende işaret ettiğini ifade etti.

GCM Yatırım Banner

Sssebi’nin analizi, ADA’nın önünde parlak bir hafta olduğunu ve yüzde 50 ila yüzde 60 civarında potansiyel bir artış öngördüğünü gösteriyor. Analist, özellikle 1,2 dolar seviyesine ulaşana kadar ADA piyasasında büyük direnç seviyelerinin olmadığına dikkat çekti.

Cardano ekosistemi ve ADA’nın yakın takipçisi olan isim, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “ADA konusunda endişeleniyorsanız haftalık grafiğe bakın. Haftalık devasa yeşil mumlar ve büyük alım baskısıyla 200 haftalık hareketli ortalamanın üzerinde. Gelecek hafta ADA için çok büyük olacak, 1,2 dolara kadar çok fazla direnç yok. Önümüzdeki hafta yüzde 50-60’lık bir artış görebiliriz.”

3 Dolar için Tarihi de Verdi

Ssebi, ayrıca geçmişteki performansına bakarak, ADA’nın neredeyse yüzde 35’lik önemli bir düşüş gördüğü geçmiş piyasa döngüleriyle benzerlikler fark ettiğini belirtti. ADA’nın söz konusu döngüde, yalnızca önemli bir geri çekilmeden geri dönmekle kalmadığının, aynı zamanda önceki ATH’sini de (tüm zamanların en yüksek seviyesi) aştığının altını çizdi.

Önümüzdeki aylarda önemli bir artış öngören analist, bu tarihsel bakış açısına dayanarak, ADA’nın Mayıs ayı civarında 3 dolar fiyat seviyesine ulaşabileceğini iddia etti.

Ssebi'den ADA Tarihsel Döngü Örneği
Kaynak: TradingView

Crypto Capital Venture’un kurucusu Dan Gambardello da kısa süre önce, ADA’nın mevcut fiyat hareketine ilişkin benzer bir yükseliş analizinde bulunmuştu. Piyasa değeriyle en büyük sekizinci kripto varlığın, yukarı yönlü bir sonraki hamlesinde 1,15 dolar ve ardından 1,50 dolara kadar yükselebileceğini belirtmişti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.