Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Uçuştaki Coin için O Değer 400 Milyon Doları Aştı! Sırada Ne Var?

Meme coin çılgınlığı furyasından en iyi yararlananlardan biri olan Floki'de TVL 400 milyon doları aşarken, fiyattaki haftalık yükseliş yüzde 300'ün üzerine çıktı...
Uçuştaki Coin için O Değer 400 Milyon Doları Aştı! Sırada Ne Var?
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Köpek temalı meme coinler arasında yer alan Floki Inu (FLOKI), Bitcoin’in (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyesine giderek yaklaştığı ve meme coin çılgınlığının tavan yaptığı dönemde sert fiyat hareketleri ile dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor.

Yatırımcıları için haftalık getirisi yüzde 300’ün üzerinde seyreden meme coinin, haftanın ilk günü itibarıyla güçlü duruşunu koruduğu gözlemleniyor.

Yakım Etkinliği Fiyatı Nasıl Etkileyecek?

Piyasa uzmanları, haftalık kazancı gün içinde yüzde 336‘lara varan Floki’deki bu etkileyici yükselişin zamanlamasına dikkat çekti. Özellikle, fiyattaki bu artışın, token arzının yüzde 2’sinin yakılmasına yönelik topluluk destekli bir teklifin hemen ardından gelmesine vurgu yapılıyor.

Söz konusu token yakım önerisi topluluk tarafından büyük bir destekle karşılandı ve oyların yaklaşık yüzde 90’ı girişimi destekledi. Hatta oylamaya katılanlardan biri, Floki projesinin uzun vadeli güvenliğine ve istikrarına olan inancı göstererek 117 milyar token gibi şaşırtıcı bir miktarı stake etti.

Floki'de Yakım Etkinliği Onay Aldı
Kaynak: X / @RealFlokiInu

Yedi günlük bir sürenin ardından gerçekleştirilmesi planlanan yakım etkinliğinin amacının, token kullanımı ve boşaltımıyla ilgili riskleri en aza indirmek ve böylece projenin sürdürülebilirliğini sağlamak olduğu belirtiliyor.

GCM Yatırım Banner

Öte yandan, son günlerde sosyal medya mecralarında Floki Inu’dan bahsedilme rakamlarında ciddi miktarda bir artış olduğunu gözlemleniyor. Bu durum, kripto para topluluğu içinde meme coinin popülaritesinin devam ettiğini ortaya koyuyor. Ayrıca, ağırlıklı duyarlılıktaki artış da tokena yönelik olumlu görüşlerin hakim olduğunu gösteriyor.

Sosyal medyada artan bu ilgi ve iyimser havanın, Floki Inu’nun dikkatleri üzerine çekmesinde ve değerinin hızla yükselmesinde önemli roller oynadığının altı çiziliyor.

FLOKI Kilitlenmiş Toplam Değer Yükseliyor

Floki için kayda değer bir diğer başarı, ekosistem ürünleri genelinde kilitlenen toplam değerin (TVL) 400 milyon doları aşması oldu.

FLOKI Fiyatı Yükselişini Sürdürüyor
Kaynak: CoinMarketCap

Peki, bundan sonra Floki fiyatını neler bekliyor? Kripto piyasası gelişmeye devam ederken, çok sayıdaki yatırımcının gözü Floki Inu ve onun gelecekteki gidişatı üzerinde.

Piyasa katılımcıları, token yakım etkinliğinin sonucunu merakla beklerken, sosyal medya trendlerinin ve uyarıcı göstergelerin coinin fiyatı üzerindeki etkisini yakından takip etmeye devam ediyor.

Dolayısıyla önümüzdeki günler, Floki Inu’nun mevcut ivmesini sürdürüp sürdüremeyeceği ya da ufukta bir düzeltme olup olmadığı konusunda daha fazla ışık tutacak gibi görünüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.