Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Twitter’ın Eşyalarını Satan Musk Logodan da Vazgeçti

Toplu işten çıkarmalara konu olan Twitter’ın bu kez eşyaları satıldı. Dünya gündemine oturan açık artırmada Twitter’ın logosu 100 bin dolardan alıcı buldu.
Twitter’ın Eşyalarını Satan Musk Logodan da Vazgeçti
Yorum

Geçen yıl Elon Musk tarafından 44 milyar dolara satın alındıktan sonra gündemden düşmeyen Twitter ile ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. Twitter çalışanlarını toplu halde işten çıkaran Musk, Twitter’ın San Francisco merkezindeki ofis eşyalarını satışa çıkardı.

Bugün online ortamda yapılan açık artırmada Twitter’ın logosunun da olduğu çoğu eşya satıldı. Kasım ayında gelirinde düşüş yaşayan Twitter’ın logosu açık artırmada 100 bin dolardan alıcı buldu.

Satışa çıkarılan diğer eşyalar arasında değerinden fazla fiyatlandırma yapılanlar arasında 15 bin dolara @ sembolündeki obje ve 10.500 dolara toplantı masası da yer aldı.

Satışların Geliri Borç Dağını Eritemez

Bugün yapılan açık artırmadan elde edilen gelirin, zarara geçen Twitter’ın borçları için kullanılacağına ilişkin söylentilere de yanıt geldi.

Müzayedeyi yöneten Heritage Global Partners’ın temsilcisi Nick Dove, satışların şirketin mali durumuyla ilgisi olmadığını savundu.

Satışa çıkarılan eşyalardan elde edilen gelirin “oradaki dağın bedelini” ödemek için mümkün olmadığını söyledi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu