Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Türkiye Sigorta Hisseleri Açılışta 3 Haftanın Yükseğini Gördü

Türkiye Sigorta, Gürdoğan Yurtsever’in İç Sistemler Başkanı ve Denetim Komitesi Üyesi olarak atadığını açıklarken hisseler açılışta yükseldi.
Türkiye Sigorta Hisseleri Açılışta 3 Haftanın Yükseğini Gördü
Son Güncelleme: 

Türkiye Sigorta Anonim Şirketi, bu sabah Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) üzerinden Denetim Komitesi Üyesi ataması hakkında açıklamada bulundu.

Sigorta ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından onaylanması koşuluyla, Sigortacılık ve Özel Emeklilik Sektörlerinde İç Sistemlere Dair Yönetmeliğin 6. maddesine istinaden Türkiye Sigorta Yönetim Kurulu tarafından Sayın Gürdoğan Yurtsever’in İç Sistemler Başkanı ve Denetim Komitesi Üyesi olarak atandığı bildirildi.

Türkiye Sigorta’nın TURSG kodlu hisse senetleri, dün en son 5,25 lirada fiyatlandıktan sonra bugüne 5,33 lira ile başladı.
Türkiye Sigorta Hisse Yükseliş
KAYNAK: Piyasa.paratic.com

Açılış yükseği 5,35, açılış düşüğü 5,30 lira olan TURSG kodlu hisse senetleri, sonraki dakikalarda yönünü aşağıya çevirdi. TSİ 10.55’te yüzde 0,5 artıda dururken hareket aralığı 5,26 – 5,35 TL oldu.

Gün içi yüksek seviye, TURSG hisse senetlerinin 21 Aralık sonrası en yüksek seviyesini işaretledi.

Artıda ilerlemenin sürmesi durumunda Türkiye Sigorta hisseleri için izlenecek ilk teknik direnç 5,32 lirayı, ikinci direnç 5,38 lirayı gösterdi. Düşüş durumunda ise izlenecek ilk destek seviyeleri 5,23 lira oldu.

MANŞET HABER
Ekonomide Devasa Büyüme! Üçüncü Çeyrek Beklentileri Aştı

Son verilere göre Türkiye Sigorta hisseleri, günlük ve haftalık performansta pozitif dururken aylık ve yıllıkta negatif kaldı. Haftalık yüzde 2,3 artan hisseler, aylık yüzde 9,4 düşerken yıllık bazda yüzde 21 oranında değer kaybetti.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu