Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Turkcell’den Deprem Bölgesindeki Müşterileri İlgilendiren Fatura Açıklaması

Turkcell deprem bölgesindeki kullanıcıların fatura tahsilatına dair açıklamalarda bulundu. Detaylar geliyor…
Turkcell’den Deprem Bölgesindeki Müşterileri İlgilendiren Fatura Açıklaması
Son Güncelleme: 
Yorum

Kahramanmaraş merkezli deprem sonrası GSM operatörü Turkcell, kullanıcılara gönderilmiş bir mesaj sonrası özür diledi ve bilgilendirmede bulundu. Fatura tahsilatları konusunda açıklama yapan şirket, taleplerin karşılanacağını açıkladı.

Turkcell, deprem bölgesindeki vatandaşların faturalarının tahsilatına ilişkin, mağdur olan müşterilerin iletişiminin aksamaması adına ödeme yapılıp yapılmamasından bağımsız olarak hatlarının kapanmayacağını, tahsilat durumuna bakılmayacağını, müşterilerin ücretsiz hat dondurma ve hat iptal taleplerinin karşılanacağını bildirdi.

Açıklamada, “Müşteri hizmetleri tarafından fatura tahsilatıyla ilgili sehven gönderilmiş bilgilendirme için özür dileriz.” ifadelerine yer verildi. Turkcell açıklamasında, depremin ilk gününden bu yana 35 milyon adet acil iletişim paketini aktif ettiğinin hatırlatıldığı açıklamada, bu sayının artarak devam ettiğine dikkat çekildi.

Açıklamada, “Milletçe göğüslediğimiz bu zor günleri en kısa sürede atlatmak adına hiç kimsenin mağdur edilmemesi amacıyla Turkcell ailesi olarak azami gayret göstermeye ve özveriyle çalışmaya devam edeceğiz.” ifadeleri kullanıldı.

Şirket depremin yaşandığı saatlerde bazı müşterilerine fatura borcu mesajı göndermiş ve bu durum sosyal medyada büyük tepkilere neden olmuştu.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu