Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Türk İlaç Yönetim Kurulu Komitelerini Açıklarken Hisseleri Artıyor

Hisseleri %2 primli işlem gören Türk İlaç, yönetim kurulu komitelerine getirilen yeni başkan ve üye isimlerini duyurdu.
Türk İlaç Yönetim Kurulu Komitelerini Açıklarken Hisseleri Artıyor

Türk İlaç ve Serum Sanayi A.Ş. Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yönetim kurulu komite üyeleri hakkında açıklamada bulundu. 13.08.2021 tarihi itibarıyla kurumsal yönetim komitesi başkanlığına Volkan Sapmaz getirildi. Alptekin Güler ve F. Buluç Demirel üye isimler olarak yer aldı.

Denetlemeden sorumlu komite başkanı Alptekin Güler olurken, Volkan Sapmaz ve Berna Sezer üye olarak atandı. Alptekin Güler riskin erken saptanması komitesinin de başkanlığını yapacak. Volkan Sapmaz ise tek üye isim olarak yer aldı.

Ayrıca yatırımcı ilişkileri yöneticisi ve kurumsal yönetim komitesi üyeliği görevini bırakan Asuman Bihter Civelek’in yerine F. Buluç Demirel’in atandığı bildirildi.

Türk İlaç hisseleri (TRILC), güne sınırlı düşüşle başladıktan sonra kayıplarını sildi.
Türk İlaç Hisseleri %2 Artıda
Kaynak: Investing

Önceki kapanışını 14,74 liradan yapan şirket hisseleri, Cuma günü 14,72’den açıldı. Hemen ardından sert yükselerek 15,12’ye çıktı. Günün en yüksek seviyesi saat 10.35’te kaydedildi.

Ardından hafif geri çekilerek %1,90 artışla, 15,02 liradan işlem görmeye başladı. Bu yıl halka arz edilen Türk İlaç hisselerinin şu ana kadar gördüğü en düşük fiyat 5,24, en yüksek 35,05 TL oldu.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum