Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Turizm Şirketi AFAD İhalesi için Açıklama Yaptı

Platform Turizm, geçen yılın sonunda Afet ve Acil Durum Başkanlığı’ndan aldığı ihalede değişikliğe gidildiğini duyurdu. Şirket açıklaması haberde;
Turizm Şirketi AFAD İhalesi için Açıklama Yaptı
HABER GİRİŞ

Geçen yılın sonunda yaklaşık 557 milyon TL tutarında 3 yeni sözleşmeye imza atan Platform Turizm Taşımacılık Gıda İnşaat Temizlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., yeni iş ilişkileri hakkında açıklama yapmaya devam ediyor. Şirket, bugünkü açıklamasında, Afet ve Acil Durum Başkanlığı’ndan (AFAD) aldığı ihale hakkında bilgi paylaştı.

Şirketin, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden paylaştığı açıklamada, 22 Aralık 2023 tarihinde duyurusu yapılan ihalede değişiklik yapıldığı bilgisi verildi.

Buna göre İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılan 12 aylık Ankara personel taşıma ihalesinde hizmet verilecek gün sayısının revize edildiği açıklandı.

Son revizyonla 222 gün üzerinden hizmet verileceği ve ihale mevzuatı kapsamında sözleşme tutarının 19.755.780,00 TL olduğu duyuruldu. İşin başlama tarihinin 10 Şubat 2024 olduğu belirtildi.

2022 yılının sonunda halka arz edilen ve 14 Aralık 2022 tarihinde PLTUR koduyla 9,10 TL’den işleme başlayan şirket hisseleri yatırımcılara bir haftanın üzerinde tavan serisi yaşatmıştı.

GCM Yatırım Banner

Yıllık primini yüzde 45 ile sınırlı tutan hisseler son günlerde yükseliş eğilimi göstererek aylık yüzde 20 yükseldi. Bugünkü kapanışı ise negatif bölgede yaparak yüzde 2’ye yakın düşüşle 18,11 TL’den kayda geçti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2023/4Ç Kar/Zarar %36.13/63.87%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.