Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Tüm Zamanların En Unutulmaz 7 Amerikan Arabasının Büyüleyici Performansları

Amerikan arabaları hemen hepimizi etkiliyor. Büyük ve gürültülü motorları, kaslı yapılarıyla göz dolduruyorlar. İşte bu arabalardan büyüleyici performanslar:
Son Güncelleme: 
Yorum

Amerikan yapımı arabalar güçlü motorları ve çıkardığı yüksek motor sesleri ile akıllarda yer etmiştir. Kaslı yapılarıyla ve yüksek performansları ile dikkat çeken Amerikan kası arabalar, pek çok araba meraklısının ilgisini çekmektedir.

Videoda tüm zamanlar boyunca hayranlık uyandırmış en unutulmaz 7 Amerikan arabasının büyüleyici performanslarına tanık oluyorsunuz. Arabaların motorlarından çıkardığı sesler kulakların pasını silerken lastik yakma performansları tek kelimeyle büyülüyor. Chevrolet, Ford, Dodge gibi başlıca Amerikan arabalarının hem tasarımlarıyla hem de devasa güce sahip motorları ile dikkat çektiğini görüyoruz.

Amerikan arabaları arasında yer etmiş mihenk taşı arabaların performanslarını hayranlıkla izleyebilirsiniz. Dünyada araba üreten ülkelerin hepsinin kendilerine has bir tarzı olduğunu söyleyebiliriz. Ancak Amerikan arabalarının rakiplerinden çok farklı bir havaya sahip olduğunu söylersek yanlış konuşmuş olmayız.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu