Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

TOGG’dan İlk Zam Haberi Geldi! Fiyatlar Güncellendi

Milli otomobil markası TOGG finansal gelişmeler nedeniyle fiyat listesini güncelledi. Detaylar haberde...
TOGG’dan İlk Zam Haberi Geldi! Fiyatlar Güncellendi
HABER GİRİŞ

Türkiye’nin yerli otomobil markası TOGG’un fiyat listesi Mart ayında yayımlanmıştı. Döviz kurundaki yükselişle birçok marka ürünlerine zam yaparken bunlardan biri de TOGG oldu.

Haber7 tarafından ulaşılan bilgilere göre bugün TOGG yetkilileri kullanıcılara konuya yönelik mail gönderdi.

Buna göre söz konusu mailde küresel boyutta tedarik zincirinde yaşanan maliyet etkileri ve finansal gelişmelerin Türkiye’yi de etkilediği belirtildi. Bu durumun yerli üreticileri etkilediği ve fiyatları güncellemek zorunda kaldıkları aktarıldı.

TOGG tarafından gönderilen mailde yeni fiyat listesinin 5 Temmuz 2023 tarihinden itibaren geçerli olacağı aktarıldı. Bu fiyat değişiminin kendilerine bildirilmiş olan öngörü teslim tarihi en geç Temmuz ve sonrası olan tüm kullanıcıları etkileyeceği kaydedildi.

TOGG tarafından ilk yayımlanan fiyat listesinde 953 bin TL olan T10X V1 RWD Standart Menzil, 1 milyon 207 bin TL’ye yükseldi.

GCM Yatırım Banner

T10X V2 RWD Standart Menzil 1 milyon 55 bin TL’den, 1 Milyon 307 bin TL’ye, T10X V2 RWD Uzun Menzil 1 milyon 215 bin TL’den, 1 milyon 537 bin TL’ye yükseldi.

Ayrıca V1 Lansman Özel Paketi 20 bin TL, V2 Lansman Özel Paketi 35 bin TL, Panoramik Cam Tavan 25 bin TL, Meridian Premium Ses Sistemi 25 bin TL oldu.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın