Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

TOGG Uyardı! Dolandırıcılara Dikkat!

TOGG, T10X siparişinde ve teslimatı yaklaşan kullanıcılarını dolandırıcılara karşı uyardı. Detaylar haberde...
TOGG Uyardı! Dolandırıcılara Dikkat!
HABER GİRİŞ

Türkiye’nin yerli ve milli araba markası TOGG’un, X hesabından paylaşımda bulunuldu. Yaklaşan teslimat sürecinde ortaya çıkan dolandırıcılara yönelik açıklama yapıldı.

Buna göre sosyal medya hesabından yapılan açıklamada son günlerde T10X teslimatı yaklaşan kullanıcılara yönelik bir dolandırıcılık girişiminin söz konusu olduğundan bahsedildi.

Kötü niyetli kişilerin çeşitli kanallarla kullanıcılara ulaştığını ve markanın adının kullanılarak ödeme konusunda dolandırıcılık amaçlı hareket edildiği bildirildi.

T10X için ödeme işlerinin yalnızca Trumore mobil uygulaması üzerinden gerçekleştiği aktarıldı.

TOGG Açıklama
Kaynak: Twitter

TOGG tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Manşet Haberleri
Sponsorlu
BİST 100 Günü Nasıl Kapatır?

“Kullanıcılarımızın resmi kanallarımız dışındaki oluşumla itibar etmemesini önemle rica ederiz. Markamıza güven duyan kişileri dolandırma amacı güden bu tip girişimlere karşı hukuki süreçleri başlattığımızı bilginize sunarız.”

Bu gelişmelerin öncesinde Ekim ayının başında açıklamada bulunan TOGG’un CEO’su Gürcan Karakaş, yapılan toplam yatırım tutarının 1 milyar 800 milyon euro’luk büyüklüğe ulaşacağını vurgulamıştı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle finansal başarıya giden yolda lider adımı atın.