Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Güven Tazeledi: Tekrar Başlıyoruz

Hisarcıklıoğlu tekrardan TOBB Başkanı oldu. Başkan, Twitter üzerinden duygu ve düşüncelerini paylaştı. İşte detaylar;
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Güven Tazeledi: Tekrar Başlıyoruz
Yorum

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından yapılan açıklama göre Rifat Hisarcıklıoğlu TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’ndeki 79. Genel Kurulu’nda yapılan seçimde 4 yıl süreyle TOBB Başkanı oldu.

Düzenlenen Genel Kurul’da TOBB’daki ilk kadın yönetim kurulu üyesi olarak İzmir Ticaret Borsası Başkanı Işınsu Kestelli seçildi. Gün içinde kurul ve komisyonlar için de seçimler yapıldı.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Güven Tazeledi: Tekrar BaşlıyoruzKaynak: Twitter

Hisarcıklıoğlu Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda 365 Oda/Borsa Başkanı ve delegelerin oyları ile organ seçimlerini tamamladıklarını belirtti.

Büyük bir aile olarak yeni bir ruhla, yeni bir heyecanla çalışmaya tekrar başladıklarını söyledi. Yeni seçilen Yönetim Kurulu, Komisyonlar, Konseyler ve Kurullar ile birlikte Türkiye’ye ve iş dünyasına hizmet vermeyi sürdüreceklerini ifade etti.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu