Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

THY’den Depremzede Öğrencilere Yarı Zamanlı İş Fırsatı

Türk Hava Yolları, Kahramanmaraş merkezli yıkıcı depremlerden etkilenen afetzede öğrencilere yarı zamanlı iş fırsatı sunuyor. Detaylar haberde;
THY’den Depremzede Öğrencilere Yarı Zamanlı İş Fırsatı
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Türk Hava Yolları (THY), 11 ilde etkisini gösteren Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen afetzede öğrenciler için yeni bir iş olanağının duyurusunu gerçekleştirdi. Yeni iş ilanı ile depremzede öğrencilere yarı zamanlı iş fırsatı sunuluyor.

THY resmi internet sitesinin kariyer bölümünde “Take-Off 101 (Anadolu Part-Time) / Afetzede Öğrencilerimize Yönelik” başlığıyla yeni bir iş ilanı paylaşıldı.

İlan ile lisans 3. ve 4. sınıf öğrencilerine kurumun Anadolu istasyonlarında part-time çalışma olanağı sunuluyor.

THY, Afetzede Öğrenciler için İş İlanını Duyurdu

THY yeni iş ilanını şu sözlerle duyurdu:

“Ülke tarihinin en üzücü afetlerinden birini yaşadığımız bu günlerde her bir vatandaşımızın acısını ve Millî Bayrak Taşıyıcı Havayolu olmanın sorumluluğunu hissediyoruz. Bu zor günlerde depremden etkilenen öğrenci arkadaşlarımız Anadolu Part-Time (Take-Off 101) ilanımıza başvuru yapabilir, bir dünya markası olan THY ailesinin değerli bir parçası olabilirsiniz.”

GCM Yatırım Banner

Başvuru Şartları Neler?

01 Ocak 1997 ve sonrasında doğmuş olmak, T.C. vatandaşı veya mavi kart sahibi olmak, en az 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin herhangi bir bölümünde 3. ya da 4. sınıf öğrencisi olmak, iyi derecede İngilizce bilgisi ve 2024 yılında mezun olmak başvuru şartları arasında yer alıyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Careers.turkishairlines.com

Afetzedelerin, vardiyalı çalışma düzeninde başvuru yapılan ofiste haftanın en az 2 günü tam zamanlı olmak üzere haftada en fazla 30 saat çalışabileceği belirtildi.

THY’nin ilanında başvuru yapabilecek kişiler için “Depremden etkilenen iller olarak kabul edilen Kahramanmaraş, Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Kilis, Gaziantep, Hatay, Malatya, Şanlıurfa, Osmaniye ve Elâzığ illerinde kendisi ve/ya 1. dereceden yakını afetzede olarak değerlendirilen adaylar, 11 ilin dışında okuyan ve 1. dereceden yakını afetzede olarak değerlendirilen adaylar sürece başvuru yapabilecek” bilgisi verildi.

Çalışma Yerleri Belirtildi

Çalışma yerleri ise Adana, Ankara, Eskişehir, Kütahya, Antalya, Denizli, Isparta, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Batman, Siirt, Elâzığ, Bingöl, Erzurum, Ağrı, Erzincan, Iğdır, Kars, Gaziantep, Kahramanmaraş, İstanbul, Hatay, İzmir, Kastamonu, Zonguldak, Kayseri, Konya, Malatya, Mardin, Şırnak, Muş, Nevşehir, Ordu-Giresun, Samsun, Sinop, Şanlıurfa, Adıyaman, Sivas, Tokat, Trabzon, Rize-Artvin, Van, Hakkari olarak belirtildi.

İlana başvurular, yenibiris.com internet sitesi üzerinden 13 Mart 2023 tarihine kadar alınacak.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.