Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

TGS Dış Ticaret’e Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Elinden Ödül

TGS Dış Ticaret, İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni'nde en fazla mal ihracatı yapan şirketler arasında yer alarak, ödül almaya hak kazandı.
TGS Dış Ticaret’e Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Elinden Ödül
Yorum

TGS Dış Ticaret A.Ş. Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yaptığı açıklamada “2022 Yılı Türkiye Mal İhracatı Ödülünü” aldığını duyurdu. Türkiye’de en fazla mal ihracatı yapan firmalar arasında 8. sırada yer alan şirket, 2022 Yılı Türkiye Mal İhracatı 8’incisi ödülünü, 17 Haziran 2023 tarihinde düzenlenen İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

Ödülü şirket adına Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tanrıverdi’nin aldığı açıklandı.

Şirket Hisseleri Ödül Haberinden Olumlu Etkilenmedi

Tgs Dis Ticaret Hisseleri Dususte
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirketin TGSAS kodlu hisseleri Cuma günü 17,15 liradan kapandı. 19 Haziran haftasına 17,20 ile yatay bir başlangıç yaptı.

Günün ilk yarı seansında satıcılı seyreden hisseler 16,57’ye kadar indi. Saat 11.40’ta yüzde 2,70 değer kaybıyla 16,66 liradan işlem görüyor. Bu saate kadar kaydettiği en yüksek fiyat ise 17,28 oldu.

TGS Dış Ticaret hisseleri haftalık bazda yüzde 2’den fazla değer kaybetti. Aylık süreçte yatırımcısına yüzde 6, yıllık süreçte ise yüzde 24 oranında getiri sundu.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu