Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Terra Classic LUNC için Büyük İddia! Rekor Artış Gelir mi?

Terra Classic yakında 0.01 dolara ulaşabilir mi? Topluluk bu hedefe ulaşılabileceğini düşünüyor. Detaylar haberde;
Terra Classic LUNC için Büyük İddia! Rekor Artış Gelir mi?
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Terra Classic (LUNC) topluluğu, sadece birkaç gün önce yüzde 1.2 vergi yakma uygulamasının başlamasının heyecanını yaşıyor. İşlemlerin ardından her zamankinden daha fazla güçlenen 1 dolar fiyat noktasını perçinleme hayaline doğru ilerliyor.

Bununla birlikte, vergi yakmanın uygulanmasından bu yana geçen üç günlük süre zarfında sadece yaklaşık 540 milyon LUNC yakıldı. Bu, günlük ortalama 193 milyon, yılda 70,45 milyar olup hiçbir şeyin değişmemesi anlamına gelebilir.

Token Yakma Etkinliği Beklenenden Düşük Seviyede

Rakamlar, LUNC yakma etkinliğini izleyen resmi olmayan bir Twitter hesabı olan LUNC Burn’ün tahminlerinden çok uzak görünüyor. Geçen hafta paylaşılan rakamlar, yılda 720 milyar LUNC’nin yakılabileceğini öngörmekteydi.

Buna bağlı olarak yakın bir gelecekte 1 dolarlık bir fiyat noktası tahminleri ulaşılamaz hale geliyor. Bunun gerçekleşmesi için 6.83 trilyon dolarlık (mevcut arzdan 720 milyar LUNC düşülerek) bir piyasa değerinin oluşması gerekiyor, ancak bu açıkçası mümkün görünmüyor.

LUNC 0.01 Dolar Olur mu?

Bununla birlikte, kripto alanında çok nadir olmayan belirli koşullar altında bu süre içinde 0.01 dolar erişilebilir durumda olabilir. The Coin Perspective’in verilerine bakılırsa, projenin 0.01 dolarlık fiyat noktasını görebilmesi için yaklaşık olarak 68.3 milyar dolarlık bir piyasa değerine ihtiyacı bulunuyor.

GCM Yatırım Banner

Bu, şu anki mevcut piyasa değerinin yaklaşık 70 katı gibi yüksek bir seviyede bulunsa da özellikle kripto piyasasındaki boğa koşularında bunu başarmak olanaksız olmayabiliyor. Bu noktada meme tabanlı kripto para birimlerinin kralı olarak görülen Dogecoin’in (DOGE) Mayıs 2021’de yaklaşık 88 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Perspektif olarak ifade etmek gerekir ise bu, Tether’in mevcut piyasa değerini 20 milyar doların üzerinde aşıyor.

Santiment Feed yakın zaman önce LUNC’nin fiyat ve hacim hareketi açısından parabolik duruma gelmeden hemen önce DOGE ve Shiba Inu (SHIB) gibi diğer popüler meme tabanlı kripto paralara benzer özellikler gösterdiğini bildirdi. Buna LUNC’nin aktif geliştirme ekibi ve topluluğu eklendiğinde bir sonraki boğa koşusunda yükselişin mümkün olduğu görülebilir.

0.01 dolara olası bir artış, yüzde 3600’lük büyük bir artışı temsil edecektir.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.