Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Temettü Açıklaması Geldi! GYO Şirketi Kritik Tarihi Paylaştı

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklama yapan Pasifik GYO, temettü ödemeleri ile ilgili beklenen tarihi yatırımcılarla paylaştı. İşte detaylar;
Temettü Açıklaması Geldi! GYO Şirketi Kritik Tarihi Paylaştı
HABER GİRİŞ

Pasifik Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (PSGYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden kar payı dağıtım tarih ve tutarının belirlenmesi hakkında detayları paylaştı. Şirket, 7 Eylül tarihinde vereceği temettü tutarını duyurmuştu.

Şirket, 2022 yılı karından pay başına net 0,304887 TL temettü ödemesi gerçekleştirecek.

Temettü Açıklaması Geldi! GYO Şirketi Kritik Tarihi PaylaştıKaynak: KAP

19 Aralık’ta yapılan açıklamada 50.001.537,55 TL (pay başına 0,305 TL) temettü ödemesi önerisinin 2022 yılı olağan genel kurul toplantısında onaylandığı ve tutarın yönetim kurulu tarafından belirlenmesine yönelik duyurunun yapıldığı hatırlatıldı.

Bu çerçevede temettü ödemelerinin 27.12.2023 tarihinde başlanmasına ve peşin olarak ödenmesine karar verildiği aktarıldı. PSGYO, 19 Aralık’ta kapanışını yüzde 1,4 düşüşle 4,8 TL’den yaptı.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın