Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Telekom Şirketi Anlaşmalarına Bir Yenisini Daha Ekledi

Netaş Telekomünikasyon A.Ş, Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden 1,8 milyon dolarlık anlaşmasını duyurdu. Detaylar haberde...
Telekom Şirketi Anlaşmalarına Bir Yenisini Daha Ekledi
HABER GİRİŞ

Telekom sektöründe faaliyet gösteren Netaş Telekomünikasyon A.Ş. ciroya olumlu katkı yapacak yeni anlaşmasını Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıkladı.

Şirket, dün açıkladığı 5 milyon 24 bin Çin yuanı tutarındaki siparişine bir yenisini daha ekledi.

Bugün yapılan açıklamada TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş’den sipariş alındığı belirtildi. Söz konusu siparişin mobil şebekesi dahilinde kullanılacak olan TT Mobil radyolink yazılım ve donanımlarının tedariki, kurulumu, entegrasyonu ile bakım ve destek hizmetlerinin sağlanmasına yönelik olduğu not edildi.

Netaş, TT Mobil İletişim ile 1 milyon 875 bin dolarlık sipariş aldı.

Şirketin hisseleri yeni anlaşma haberine olumlu tepki verdi. Bugün açılışı 69 TL’den yapan hisseler (NETAS) anlaşma duyurusu öncesi 71,35 TL’den işlem gördü. Yapılan duyuru ile anlık 74 TL’ye kadar yükseldi.

GCM Yatırım Banner

Sonrasında hafif düşüşe geçen hisseler yazım sırasında .. işlem gördü.

Yıllık bazda yüzde 160’dan fazla kazandıran hisseler, aylık bazda yüzde 56,29 kazandırdı. Haftalık bazda ise yüzde 19,46 değer kazandı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın