Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Tekstil Şirketinin İştiraki Beton Sektörüne Adım Attı

Arsan Tekstil bugün KAP üzerinden yüzde 40 iştiraki olan şirketin hazır beton üretim faaliyetine başladığını duyurdu. Detaylar haberin içerisinde;
Tekstil Şirketinin İştiraki Beton Sektörüne Adım Attı
HABER GİRİŞ

30 Mart 2024 tarihinde Arsan Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. (ARSAN), Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı bildirimle iştirakinin hazır beton üretim faaliyetine başladığını duyurdu.

Arsan Tekstil KAP bildirisinde, yüzde 40 iştiraki olan Arsan Hazır Beton Prefabrik Yapı İnşaat Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin 30 Mart 2024 (Bugün) tarihinden itibaren hazır beton üretim faaliyetine başladığına işaret etti.

Yatırımcısına yıllık bazda yüzde 74,34 oranında kazanç sağlayan ARSAN paylarının aylık yükselişi yüzde 0,36 ile sınırlı kaldı.

Haftalık hareketleri 12,84-14,73 lira arasında değişen ARSAN hissesi 29 Mart Cuma günkü işlemlerini yüzde 1,41 düşüşle 13,95 liradan tamamladı.

1 yıllık süreç içerisinde en yüksek 15,50 liraya ulaşan hisse, en düşük ise 5,39 lirayı test etti. Hissenin haftalık yükselişi ise yüzde 5,36 olarak kaydedildi.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın