Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Teknoloji Şirketinin O Duyurusu Sonrası Hisseler Tavan Oldu

Elektrikli araç projesi hakkında açıklamada bulunan Reeder Teknoloji'nin borsada işlem gören hisseleri tavan yaptı. Detaylar haberde...
Teknoloji Şirketinin O Duyurusu Sonrası Hisseler Tavan Oldu
HABER GİRİŞ

Geçen yıl halka arz olan Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş. elektrikli araç üretim projesinin  Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) hakkında açıklamada bulundu.

Şirket, 5.600 m2’lik alanı kapsayan ve yıllık 9.000 adet üretim kapasitesi olacak şekilde planladığı “Elektrikli Araç Üretim Projesi” için yapılan çalışmalar kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı nezdinde ÇED sürecinin başlatıldığını açıkladı.

Reeder Teknoloji’nin borsada işlem gören hisseleri yapılan duyuru ile yükseldi. Bugün açılışı 44,96 TL’den yapan hisseler 41,84 TL’ye kadar geriledi.

Reeder Teknoloji Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Yapılan duyuru ile yükselişe geçen hisseler 47,42 TL’ye kadar tırmandı.

REEDR hisseleri aylık bazda yüzde 9,72, haftalık bazda yüzde 24,33 kazandırdı.

GCM Yatırım Banner

Hisseler Şubat ayında kayda değer yükselişe geçti. Ocak ayını 27,48 TL’den kapatan hisseler Şubat’ta 73,45 TL’ye kadar tırmandı. Mart ayında 79,5 TL’ye yükselen hisseler kapanışı 50,08 TL’den yaptı. REEDR hisseleri Mart ayından sonra düşüşe geçti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın