Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Teknoloji Şirketinden Milyon Dolarlık Anlaşma

Teknoloji şirketi Netaş Telekomünikasyon A.Ş, milyon dolarlık anlaşmasını duyurdu. Detaylar haberde...
Teknoloji Şirketinden Milyon Dolarlık Anlaşma
HABER GİRİŞ

Teknoloji şirketi Netaş Telekomünikasyon A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni iş ilişkilerini açıklamaya tüm hızıyla devam ediyor. Bugün şirketten yeni bir açıklama geldi.

Netaş, Türk Telekomünikasyon A.Ş.’den alınan siparişler hakkında açıklamada bulundu.

Söz konusu siparişin ciroya olumlu katkı sağlayacağı belirtildi.

Şirket, sabit internet erişim şebekesi dahilinde kullanılacak olan BNG (Broadband Network Gateway) yazılım ve donanımlarının tedariki, kurulumu, entegrasyonu ve bakım/destek hizmetlerinin sağlanması kapsamında Türk Telekomünikasyon A.Ş.’den sipariş aldığını duyurdu. Söz konusu siparişin 1.605.995 dolar olduğu belirtildi.

Kurumsal ISDN hatlarının IMS sistemine taşınması için kurulacak kapasite artırımı yazılım ve donanımlarının tedariki, kurulumu, entegrasyonu ve bakım/destek hizmetlerinin sağlanması kapsamında 767.557 dolar tutarında sipariş aldığı duyuruldu. İş ilişkisinin bugün başlayacağı aktarıldı.

GCM Yatırım Banner

30 yıl önce borsaya adım artan şirketin hisseleri (NETAS) yatırımcıya yıllık bazda yüzde 11,94, aylık bazda yüzde 18,78 değer kaybettirdi. Haftalık bazda yüzde 0,47 kazandırdı.

Hisseler yazım sırasında 38,88 TL’den işlem gördü.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.