Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Tek-Art İnşaat Hisseleri Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi Haberiyle Yükseliyor

Tek-Art İnşaat, Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi ve Kurumsal Yönetim Üyesi olarak Muhsin Danışman'ı atarken hisseler 3 haftanın yükseğine çıktı.
Tek-Art İnşaat Hisseleri Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi Haberiyle Yükseliyor
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar Anonim Şirketi, bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yatırımcı ilişkiler yöneticisi ataması hakkında açıklamada bulundu.

Güne güçlü yükselişle başlayan hisseler açıklamanın ardından pozitif seyrini sürdürdü. Önceki kapanışı 1,33 lira olan TEKTU kodlu hisse senetleri, 10 Ocak seansına 1,35 lira ile başladı. Açılış değeri aynı zamanda günün en zayıf değeri olurken sonrasında kazançlar genişledi.

TSİ 12.00’da yüzde 9 artan hisseler, 1,35 – 1,46 TL aralığında hareket etti.
Tek-Art Hisse %9 Yükseliş
Kaynak: Piyasa.paratic.com

17 Aralık’taki 1,47 liranın ardından en güçlü değerini kaydeden hisseler haftalık bazda yüzde 12’ye yakın artıya geçti. Yıllık olarak ise yüzde 37 ile negatif performans sergiledi.

KAP açıklamasına göre Tek-Art İnşaat, Yatırımcı ilişkileri Bölüm Yöneticisi ve Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi olarak görev yapmakta olan Özlem Nazlı Arıkan’ın 03.01.2022 tarihinde görevinden ayrılması sebebiyle yerine Sermaye Piyasası mevzuatından kaynaklanan yükümlülüklerin yerine getirilmesi, Kurumsal Yönetim Uygulamalarında koordinasyonu sağlamak ve üst düzey icracı yöneticiye çalışmaları hakkında raporlama yapmak üzere Muhsin Danışman‘ın 10.01.2022 tarihinden itibaren Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi ve Kurumsal Yönetim Üyesi olarak atanmasına karar verildiğini duyurdu.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.