Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

TEB Yatırım, PGSUS’u Portföyünden Çıkarıp Yeni Şirketler Ekledi

ALB Yatırım, TAVHL için hedef fiyatını yükseltirken TEB Yatırım ise GARAN, LOGO ve PGSUS’u model portföyünden çıkardığını paylaştı. İşte portföye giren şirketler;
TEB Yatırım, PGSUS’u Portföyünden Çıkarıp Yeni Şirketler Ekledi
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Borsa İstanbul’da rekor seviyelere ulaşılırken aracı kurumlardan ve bankalardan yatırımcılara tavsiyeler gelmeye devam ediyor. Yatırımcılar beklentilerin pozitif olduğu borsada hangi şirketlerin öne çıkacağını araştırıyor. TEB Yatırım ve ALB Yatırım, model portföylerindeki değişiklikleri paylaştı.

TEB Yatırım, 3 Ekim’de paylaştığı raporunda model portföyünde bankacılık sektörünün ağırlığını hafif bir şekilde artırdığını, havacılık sektörünü ise bir miktar azalttığını duyurdu.

TEB Yatırım, PGSUS’u Portföyünden Çıkarıp Yeni Şirketler EklediKaynak: TEB Yatırım

Bu çerçevede Garanti Bankası (GARAN), Logo Yazılım (LOGO) ve Pegasus (PGSUS) portföyden çıkarılırken Yapı Kredi (YKBNK), Akbank (AKBNK) ve Kardemir (KRDMD) portföye eklendi.

Son güncellemelerle birlikte TEB Yatırım’ın model portföyünde Akbank (AKBNK), Aselsan (ASELS), Bim Birleşik Mağazalar (BIMAS), Kardemir (KRDMD), Şişecam (SISE), Tofaş (TAOSO), Türk Hava Yolları (THYAO), Vestel Beyaz Eşya (VESBE) ve Yapı Kredi (YKBNK) yer aldı. Listede en yüksek potansiyele yüzde 60 ile THYAO sahip oldu.

Manşet Haberleri
Sponsorlu
BİST 100 Günü Nasıl Kapatır?

ALB Yatırım ise, Tav Havalimanları (TAVHL) için hedef fiyatını 133,5 TL’den 181,4 TL’ye çıkardı ve tavsiyesini “al” olarak korudu.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle finansal başarıya giden yolda lider adımı atın.