Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Tarım Kredi: KoopBakkal Projesinde Hedef Bin Noktaya Ulaşmak

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, KoopBakkal Projesi'nde 2023 yılı sonuna kadar 1000 satış noktasına ulaşma hedefinde olduklarını bildirdi. Detaylar haberde;
Tarım Kredi: KoopBakkal Projesinde Hedef Bin Noktaya Ulaşmak
Yorum

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği’nin (Tarım Kredi), daha fazla tüketiciye ulaşabilmek ve bu kapsamda yeni iş ortakları edinmek amacıyla geliştirmiş olduğu KoopBakkal projesinde hedefler büyüyor. Tarım Kredi, KoopBakkal’ların sayısının bu yılın sonuna kadar 1000’e ulaşmasının hedeflendiğini duyurdu.

Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından piyasaya arz edilen gıda ürünlerinin KoopBakkal adı altında bakkallarda da satılmasını kapsayan proje çerçevesinde şu an için 23 ilde 356 satış noktasının bulunduğu bilgisi verildi.

KoopBakkal Projesi 43 İlde Faaliyet Gösterecek

Tarım Kredi’den yapılan açıklamada 20 ilde daha KoopBakkal başvurularının alınmaya başlanacağı belirtildi.

Projenin 43 ile yayılmasıyla birlikte KoopBakkal’ların sayısı için yıl sonuna kadar 1000 satış noktası hedefi konulduğu ifade edildi.

Başvuruların alınacağı yeni iller Adana, Amasya, Afyonkarahisar, Antalya, Bayburt, Burdur, Edirne, Erzincan, Eskişehir, Isparta, Kastamonu, Kırklareli, Kayseri, Mersin, Nevşehir, Ordu, Samsun, Sinop, Sivas ve Tekirdağ olarak sıralandı.

İlk aşamada Trabzon, Sakarya, Yozgat, Tokat, Konya ve Ankara olmak üzere altı ilde toplam 250 adet bakkala bayilik verilerek hayata geçirilen projenin detaylarına ve başvuru bilgilerine kooperatifmarket.com.tr ve koopbakkal.com.tr sitelerinden ulaşılabileceği belirtildi.

Kaynak: Tarım Kredi

Kooperatif Market, KoopBakkal ile Büyüyor

Tarım Kredi’nin, uçtan uca üretim zincirinde üretici ve tüketici arasında en güvenilir köprü olma görevini aralıksız sürdürdüğünün belirtildiği açıklamada KoopBakkal Projesi ile kaliteden ödün vermeden, uygun fiyatla halka sunulan temel tüketim ürünlerinin Türkiye geneline yaygınlaştırılmasının hedeflendiği ifade edildi.

Hem tüketicilerin uygun fiyatlı ürünlere ulaşmasını kolaylaştırmak hem de bakkal esnafının faaliyetlerinin desteklenmesi amacıyla verilen bayilikler kapsamında bu işletmelerin, kaliteli ürünü uygun fiyata satmalarını sağlayan yapıya dahil edilmesinin amaçlandığı kaydedildi. (AA)

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu