Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Tapdi Oksijen Halka Arz Tarihi ve Detayları Açıklandı!

Yatırımcıların yakından takip ettiği halka arz kervanına Aralık ayında Tapdi Oksijen de katılmıştı. Halka arz tarihi belli oldu. İşte detaylar;
Tapdi Oksijen Halka Arz Tarihi ve Detayları Açıklandı!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Halka arzına 29 Aralık günü Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından onay verilen Tapdi Oksijen’in halka arz tarihi Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklandı. Borsada TNZTP koduyla işlem görecek şirketin halka arz tarihi 5-6 Ocak 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret’in halka arz edilecek 28.000.000 nominal değerli payları Borsa İstanbul Ana Pazar’da işlem görecek.

Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış Yöntemi ile her pay 10,21 TL fiyattan Piramit Menkul Kıymetler aracılığıyla satışa sunulacak.

Halka arz gelirleri yüzde 40 hastane ruhsatı satın alma, yüzde 20 güneş enerjisi yatırımı, yüzde 20 kapasite artırıcı tesis kurulumu, yüzde 20 işletme sermayesi amacıyla kullanılacak.

KAP üzerinden yapılan açıklamada şirketin paylarının birincil piyasa işlemlerinin tamamlanmasının ardından borsa tarafından yapılacak değerlendirmenin ardından ikincil piyasada işlem görebileceği belirtildi.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.