Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Tacirler Yatırım Yüzde 215 Kazandıran Hisseyi Önerdi

Tacirler Yatırım, 4 hisse için yükseliş beklenildiğini belirtirken, hisseler için hedef fiyatı açıkladı. Detaylar haberde...
Tacirler Yatırım Yüzde 215 Kazandıran Hisseyi Önerdi
HABER GİRİŞ

BIST 100 endeksi güne yükseliş ile başlarken Tacirler Yatırım günlük bültenini yayımladı. Günlük teknik analiz bazlı hisse önerisini yayımladı. 4 hisse için öneride bulundu.

Tacirler Yatırım, Çimsa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş’nin (CIMSA) hisseleri için yükseliş beklenildiğini not etti. Hedef fiyatı 37,96 TL olarak bildirdi.

Bunun yanında listenin ikinci sırasında Ereğli Demir Ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. (EREGL) hissesi için hedef fiyatı 48,22 TL olarak kaydetti.

Türkiye İş Bankası A.Ş. (ISCTR) hisseleri için yükseliş beklenildiği aktarıldı. Hedef fiyat 28,78 TL olarak açıklandı. Türkiye Şişe Ve Cam Fabrikaları A.Ş. (SISE) hisseleri için hedef fiyat 54,30 TL olarak kaydedildi.

Günlük Teknik Bazlı Hisse Tacirler Yatırım
Kaynak: Tacirler Yatırım

Hisselerin Son Durumu

CIMSA, hisseleri yıllık bazda yüzde 176,69, aylık bazda yüzde 21,69 kazandırdı. Yazım sırasında 37,66 TL’den işlem gördü.

GCM Yatırım Banner

EREGL hisseleri yıllık bazda yüzde 25,71 kazandırırken, aylık bazda yüzde 7,85 kazandırdı. Yazım sırasında 47,2 TL’den işlem gördü.

ISCTR hisseleri ise yıllık bazda yüzde 215 kazandırdı. Haftalık bazda kazancı yüzde 8’i geçti. Yazım sırasında 27,84 TL’den işlem gördü. Güne yükseliş seyrinde başlayan SISE hisseleri ise yazım sırasında 52,7 TL’den işlem gördü. Yıllık yüzde 38, aylık yüzde 10,39 kazandırdı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın