Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

SunExpress Bilet Değişikliği ve İptal Hakkı Tarihini Uzattı

Havayolu şirketi SunExpress, deprem bölgelerinden yapılan uçuşlar hakkında açıklama yaptı. Detaylar haberde...
SunExpress Bilet Değişikliği ve İptal Hakkı Tarihini Uzattı
HABER GİRİŞ

Türkiye’de 10 ilde büyük bir yıkıntıya neden olan afete yönelik destekler geliyor. Özellikle havayolu şirketleri depremzedelerin yanında olmaya devam ediyor.

Deprem uçuşlarını yakın bir zamanda ücretsiz yapan SunExpress havayolu şirketi, yeni bir duyuruda bulundu.

5 Şubat 2023 tarihinden önce rezervasyonu yapılan ve 28 Şubat 2023’e kadar olan Adana, Elazığ, Erzurum, Kars, Kayseri, Diyarbakır, Gaziantep Hatay, Malatya, Mardin, Samsun, Trabzon ve Van kalkışlı/varışlı uçuşlar için yeni uçuş tarihi en geç 31 Mart 2023 olacak şekilde ücretsiz bilet değişikliği ve iptal hakkı sunulduğu açıklandı.

Söz konusu uçuşlar için ücretsiz bilet değişikliği veya iptal işlemlerinin sunexpress.com veya SunExpress mobil uyguların yer alan “Rezervasyonlarım” adlı adımdan yapılabileceği duyuruldu.

Bunun yanında havayolu şirketi deprem bölgelerinde gerçekleştirilen çalışmaları hakkında bilgi vererek bugüne kadar 89 özel uçuş gerçekleştirdikleri ifade edildi. Özel uçuşlar ile 4 binden fazla arama-kurtarma ve sağlık ekibinin bölgeye taşındığı aktarıldı.

GCM Yatırım Banner

Bu uçuşların dönüş seferlerinde de depremden etkilenen yaklaşık 6000 vatandaşın bölgeden tahliyesinin sağladığı ifade edildi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın