Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

SPK’dan Halka Arza Onay Geldi: DMR Unlu Mamuller

Halka arz furyası devam ediyor. Sermaye Piyasası Kurulu, DMR Unlu Mamuller’in halka arzını onayladı. İşte detaylar;
SPK’dan Halka Arza Onay Geldi: DMR Unlu Mamuller
Yorum

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), 14 Eylül tarihli haftalık bültenini paylaştı. Bültende bir şirketin halka arzına ve 3 şirketin bedelsiz sermaye artırımına onay verildi. Kurul, 1 kişiye idari para cezası verirken 9 kişi hakkında suç duyurusunda bulunulmasına karar verdi.

Borsada halka arz rüzgarına DMR Unlu Mamuller Üretim Gıda Toptan Perakende İhracat A.Ş de katıldı.

SPK’dan Halka Arza Onay Geldi: DMR Unlu MamullerKaynak: SPK

Şirketin 110,3 milyon TL olan sermayesi, 75 milyon TL milyon TL artırılarak 185,3 milyon TL’ye yükseltilecek. Bedelli artırım sırasında oluşan 75 milyon TL payın satışı gerçekleştirilecek. 1 TL nominal değerli paylar 10,24 TL sabit fiyat üzerinden satılacak.

Bültende Sanko Pazarlama İthalat İhracat A.Ş’nin (SANKO) yüzde 42,85, Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş’nin (HLGYO) yüzde 4,7 ve Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklı A.Ş’nin (VKGYO) yüzde 71,76 bedelsiz sermaye artırımına onay verildi.

SPK’dan Halka Arza Onay Geldi: DMR Unlu MamullerKaynak: SPK

Atlantis Yatırım Holding A.Ş (ATSYH) pay piyasalarında gerçekleştirilen ve sosyal medyada yapılan paylaşımlarda sorumluluğu bulunan 8 kişi hakkında suç duyurusunda bulunulmasına karar verildiği açıklandı.

Kemal Erbay’ın lisansı, izinsiz sermaye piyasası faaliyetinde bulunulması nedeniyle iptal edildi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu