Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

SPK Bülteni Yayımlandı! Eksun Gıda’nın Halka Arzına Onay Verildi

Eksun Gıda’nın halka arzının onaylandığı SPK bülteninde 36 siteyle ilgili işlem yapıldı ve bir şirketin sermaye artırımı onaylandı. İşte detaylar;
SPK Bülteni Yayımlandı! Eksun Gıda’nın Halka Arzına Onay Verildi
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) haftalık bülteni yayımlandı. Bültende Eksun Gıda Tarım Sanayi ve Ticaret AŞ’nin halka arzına onay verildi. 20.042.502 adet payın satışa sunulacağı halka arzın büyüklüğü 980.078.347 TL seviyesinde olacak. Halka arz fiyatı 48,9 TL olarak belirlendi.

Şirketin önümüzdeki hafta talep toplayacağı tahmin ediliyor.

SPK Bülteni Yayımlandı! Eksun Gıda’nın Halka Arzına Onay VerildiKaynak: SPK

Eksun Gıda, 1996 yılından beri gıda sektöründe faaliyet gösteriyor. 2’si Tekirdağ’da, 1’i Konya’da olmak üzere 3 fabrikada üretim yapıyor.

SPK, Katmerciler Araç Üstü Ekipman Sanayi ve Ticaret AŞ’nin sermayesinin bedelli olarak 652.500.000 TL’den 1.076.625.000 TL’ye yükseltilmesini onayladı.

GCM Yatırım Banner

İnternet aracılığı ile yurt dışında kaldıraçlı işlem yaptırıldığı aktarılan 36 siteye erişim getirilmesi için hukuki işlemlerin yapılmasına karar verildi.

Uluslararası Bağımsız Denetim AŞ’ye Tespit Edilen Mevzuata Aykırılıklar nedeniyle idari para cezası verildi. İzinsiz sermaye piyasası faaliyeti yaptıkları gerekçesi ile bir internet sitesi içerik sağlayıcısı ve 2 kişi hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.