Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

SPK Bülteni Yayımlandı: Akfen’in Halka Arzına Onay Verildi

Haftalık olarak yayımlanan SPK bülteninde Akfen’in halka arzına onay verildi. Bir şirketin ise sermaye artırımı onaylandı. İşte detaylar;
SPK Bülteni Yayımlandı: Akfen’in Halka Arzına Onay Verildi
HABER GİRİŞ

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) haftalık bülteni yayımlandı. Bülten’de Akfen Yenilenebilir Enerji’nin halka arzına onay verilirken 8 kişiye idari para cezası verildi. Akfen 340.370.703 adet payı satışa sunacak. Söz konusu halka arzın büyüklüğü 3.335.632.889 TL olacak. Halka arz fiyatı 9,8 TL olarak belirlenirken önümüzde hafta talep toplaması bekleniyor.

SPK, Bayrak Ebt Taban Sanayi ve Ticaret’in 47.125.000 TL olan yeni sermayesini onayladı.

SPK Bülteni Yayımlandı: Akfen’in Halka Arzına Onay VerildiKaynak: SPK

SPK, Bayrak Ebt Taban Sanayi ve Ticaret’in sermayesinin bedelsiz olarak 70.000.000 TL’ye çıkarılmasına istinaden bedelli sermaye artırımı reddedildi.

SPK Bülteni Yayımlandı: Akfen’in Halka Arzına Onay VerildiKaynak: SPK

GCM Yatırım Banner

Doğusan Boru Sanayii ve Ticaret (DOGUB) paylarındaki işlemlerinden dolayı 8 kişiye, Ford paylarındaki işlemlerinden dolayı ise 2 kişiye idari para cezası verildi.

SPK Bülteni Yayımlandı: Akfen’in Halka Arzına Onay VerildiSPK Bülteni Yayımlandı: Akfen’in Halka Arzına Onay VerildiKaynak: SPK

Kurul, bu akşam paylaşılan bültende internet üzerinden yurt dışında kaldıraçlı işlem yaptırıldığı tespit edilen 23 siteye erişim getirilmesi için hukuki işlemlerin yapılacağını duyurdu.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.