Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Sözleşmeye Doymayan Şirket Yeni Dev Sözleşmesini Duyurdu

Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı bildirimde yeni dev sözleşmesini duyurdu. Detaylar;
Sözleşmeye Doymayan Şirket Yeni Dev Sözleşmesini Duyurdu
Son Güncelleme: 

Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BRLSM) tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde şirket bağlı ortaklığının nihai iş anlaşmasına ilişkin açıklamada bulunuldu.

BRLSM Bir Dev Sözleşmeye Daha İmza Attı

Açıklamada, şirketin bağlı ortaklığı Solar Santral Enerji A.Ş ile Dünya Göz Hastanesi San. ve Tic. A.Ş. arasında anahtar teslimli güneş enerjisi santrali projesi için bugün itibarıyla sözleşme imzalandığı bilgisi verildi.

Nihai sözleşme bedelinin 214.065.000 TL tutarında olduğu belirtildi.

Bildirimde, 19 Eylül’de taraflar arasında 9.199 kWe/11.797 kWp kapasitesinde anahtar teslimli güneş enerjisi santrali kurulumu için toplam 7.500.000 dolar bedelle ön anlaşma yapıldığının kamuoyuna duyurulduğu hatırlatıldı.

Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret A.Ş., 2023 yılı konsolide üçüncü çeyrek bilançosunu geçen hafta KAP’ta paylaşmıştı. Şirket, yılın ilk dokuz aylık bölümünde 343.132.725 TL net kar açıklamıştı.

MANŞET HABER
Döviz ve Borsa Kazançlarına Vergi Artırımı İddiası

2022 yılı ilk dokuz aylık dönemde 119.708.869 TL kar eden şirketin net karı böylelikle yüzde 187 artmıştı.

BRLSM hisseleri, haber yazımı itibarıyla haftanın ikinci işlem gününde günlük yüzde 1,8 yükselişle 27,3 TL’den işlem görüyor.

Birleşim Mühendislik Hisse Fiyat Grafiği
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

BRLSM haftalıkta yüzde 12,5, aylıkta yüzde 15 düşüş gösteriyor. Hisseler yıllık bazda ise yatırımcılarına yüzde 231,3 oranında getiri sağlamış durumda.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu