Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Solana OKEx ve MXC Borsalarından 40 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Yeni, sermaye akışı ile Solana projelerinin büyümesi ve geliştirilmesi amaçlanıyor.
Solana OKEx ve MXC Borsalarından 40 Milyon Dolar Yatırım Aldı
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Solana yüksek performanslı blok zincirinin arkasındaki hibe programı olan Solana Vakfı, ekosistemin genişlemesini desteklemek için tasarlanmış iki stratejik yatırım fonu başlatmak için kripto para borsaları OKEx ve MXC ile ortaklıklar imzaladı.

Toplu olarak 40 milyon dolar değerinde olan iki fon, Solana’nın daha fazla ademi merkeziyetçi uygulama ve protokolünü pazara sunmasına yardımcı olacak.

Solana’dan Önemli Ortaklıklar

Solana’dan Önemli Ortaklıklar

Solana Vakfı başkanı Anatoly Yakovenko, blockchain platformunun hem proje hacmi hem de aktif geliştiriciler açısından son birkaç ayda çok sayıda büyüdüğünü söyledi. Ekibin yeni geliştirmeleri sürdürmesi için yeni fon sağlayıcılarıyla birlikte çalışacağını söyledi. OKEx’in katkısı, Şubat 2021’de 100 milyon dolarlık başlangıç ​​sermayesiyle kurulan Block Dream Fund aracılığıyla geliyor.

Block Dream Fund, Cook Protokolü ve Plazma Ağı dahil olmak üzere çok sayıda projeye zaten yatırım yaptı. OKEx’ten sağlanan finansman, Solana’nın uluslararası pazarlama ve onay çabalarına gidecek. Block Dream Fund’ın kurucusu Dora, yatırım firmasının, Solana üzerinde inşa eden şirketlere sürekli destek sağlamayı dört gözle beklediğini söyledi.

GCM Yatırım Banner

Asya’da bir spot ticaret kripto para birimi platformu olan MXC Exchange’de bir yönetici, Solana ortaklığının vizyon ve pazar konumu ile doğal olarak bağlandığını açıkladı. Solana, geçtiğimiz ay platformunda DeFi uygulamaları ve NFT pazarları da dahil olmak üzere 50’den fazla piyasaya hazır projenin başlatıldığını açıkladı.

Solana, önde gelen DeFi oluşturucu protokolü olan Ethereum ile rekabet ederken ağına daha fazla DeFi aktörü çekmek istiyor. Bu hedefin peşinde olan proje, kısa süre önce DeFi hackathonunun bir parçası olarak 200.000 dolarlık finansman duyurusunu gerçekleştirmişti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.