Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

SMRTG Yeni İş İlişkisi ile Borsada Yükselişe Geçti!

Smart Güneş bugün KAP üzerinden yaptığı açıklamada, şirket iştirakinin yurt içinde gerçekleştirdiği yeni iş anlaşmasını duyurdu. Detaylar haberde;
SMRTG Yeni İş İlişkisi ile Borsada Yükselişe Geçti!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri Araştırma Geliştirme Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. (SMRTG) tarafından bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni iş ilişkisi hakkında açıklama paylaşıldı.

Smart Güneş KAP bildirisinde, şirket iştiraklerinden Smart Güneş Enerji Ekipmanları Pazarlama A.Ş. ile yurt içinde kurulu iki müşterisi arasında sözleşme imzalandığını kaydetti.

İmzalanan sözleşmenin toplamda Katma Değer Vergisi (KDV) hariç 3 milyon 166 bin 20 dolar tutarında Proje Geliştirme, Mühendislik, Tedarik ve kurulum kapsamında olduğuna işaret edildi.

Paratic Piyasalar Smart Güneş Canlı Grafik
KAYNAK: Paratic Piyasalar

Borsa İstanbul’da SMRTG koduyla işlem gören şirket hisse yıllık yüzde 74,05 oranında yükseliş gösterdi. Hisse aylık bazda yüzde 8,07, haftalık bazda ise yüzde 1,52 oranında arttı.

Yıl içerisinde en yüksek 99,20 liraya ulaşan hisse, en az 25,71 liraya kadar geriledi. SMRTG payları bugün TSİ 11.29 itibarıyla 2,06 artışla 64,35 liraya ulaştı.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın