Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Smart Güneş’ten 35,5 Milyon TL’lik Anlaşma

Smart Güneş, 35,5 milyon TL'lik güneş paneli siparişi aldığını açıkladı. Detaylar haberde...
Smart Güneş’ten 35,5 Milyon TL’lik Anlaşma
Yorum

Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri Araştırma Geliştirme Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş., Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni iş ilişkisi hakkında açıklama yaptı.

Şirket, yurtiçinde yerleşik bir müşterisine güneş paneli satışını gerçekleştirdiğini duyurdu. Söz konusu satışın KDV hariç 35.555.501,55 TL olduğu aktarıldı.

Satışa yönelik ön ödeme bedelinin 16.05.2023 tarihinde alındığı ifade edildi. Söz konusu anlaşmanın şirketin cirosuna olumlu katkı sağlayacağı açıklandı.

Smart Güneş Canlı Grafik
Kaynak: Paratic Piyasalar

Smart Güneş’in (SMRTG) kodlu hisselerine baktığımızda bugün açılışı 58.5’den yaptı. Saat 10.00’da en yüksek 59.1’i, en düşük 58.95’i gördü.

Smart Güneş Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

İş anlaşması açıklaması sonrasında hisselere göz atıldığında saat 10.10’da en yüksek 60.75’i, en düşük 59.35’i gördü. Saat 10.51’den itibaren yüzde 4,7’lik yükseliş ile 60.1’den işlem gördü.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu