Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Smart Güneş’ten 24,7 Milyon TL’lik Anlaşma

Smart Güneş, Kamu Aydınlatma Platformu üzerinden 24,7 milyon TL'lik yeni iş anlaşması hakkında açıklama yaptı. Detaylar haberde...
Smart Güneş’ten 24,7 Milyon TL’lik Anlaşma
Yorum

Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri Araştırma Geliştirme Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş, Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni iş ilişkisine yönelik açıklamada bulundu.

Smart Güneş, şirketin yüzde 100 bağlı ortaklığı Smart Güneş Enerji Ekipmanları Pazarlama A.Ş.’nin global ölçekli bir firmadan anahtar teslim güneş enerjisi santrali kurulumu projesi kapsamında sipariş aldığını açıkladı.

Yeni siparişin bedeli KDV hariç toplam 24.715.624 TL olduğu belirtildi.

Smart Güneş Teknolojileri Grafiği
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirketin (SMRTG) kodlu hisselerine göz attığımızda dün kapanışı 68.55’den yaptı. Hisseler bugün açılışı 68.6’dan yaptı.

Smart Güneş Teknolojileri Grafiği
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirket tarafından yapılan açıklama sonrasında saat 15.05 itibarıyla en yüksek 70.65’i, en düşük ise 69’u gördü. Saat 15.17 itibarıyla yüzde 1.02’lik değişim ile 69.3’den işlem gördü. Hisselerde haftalık bazda yüzde 14.31’lik ve aylık bazda yüzde 22.37’lik azalış kaydedildi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu