Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Şişecam Yönetim Kurulu Üye Değişikliği Yaparken Hisseler Pozitif

Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. (SISE) hisseleri, 2022’nin ilk işlem gününde pozitif işlem görüyor.
Şişecam Yönetim Kurulu Üye Değişikliği Yaparken Hisseler Pozitif
Son Güncelleme: 
Yorum

Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları Anonim Şirketi, bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yönetim kurulu üye değişikliği hakkında açıklamada bulundu.

Şişecam’ın 3 Ocak 2022 tarihli Yönetim Kurulu toplantısında 31 Aralık 2021 tarihinde Sayın Zeynep Hansu Uçar’ın istifa ederek görevinden ayrılmış olması nedeniyle boşalan Yönetim Kurulu üyeliğine, yapılacak ilk Genel Kurul’un onayına sunulmak ve kalan süre içerisinde görev yapmak üzere Sayın Can Yücel’in 3 Ocak 2022 tarihi itibariyle seçilmesine karar verildi.

Şişecam Hisse Artıda
KAYNAK: Piyasa.paratic.com

Ayrıca Zeynep Hansu Uçar’ın Riskin Erken Saptanması, Kurumsal Yönetim Komitesi ve Sosyal Sorumluluk Komitesi’ndeki görevlerinden de ayrıldığı belirtildi.

31 Aralık’ta 13,38 TL’den fiyatlanan SISE hisseleri, yeni yıla 13,43 TL ile başladı. Saat 13.00’da 13,82 TL ile gün içi yükseğini kaydeden SISE hisseleri, sonrasında 13,6 lira üzerinde seyretti.

TSİ 17.28’de yüzde 2,3 artıda fiyatlanırken gün içi hareket aralığı 13,33 – 13,82 Türk lirası oldu. Yukarı yönlü ivmenin sürmesi durumunda 13,90 TL izlenecek ilk teknik direnç olarak görev yaptı. Aşağı yön durumunda 13,41 TL ilk desteğe işaret etti.

Son verilere göre hisseler tüm göstergelerde pozitif performans sergiledi. Haftalık yüzde 0,70 artan SISE hisse senetleri, aylık yüzde 3 artarken yıllık yüzde 89 değerlendi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu