Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Şişecam Yönetim Kurulu Üye Değişikliği Yaparken Hisseler Pozitif

Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. (SISE) hisseleri, 2022’nin ilk işlem gününde pozitif işlem görüyor.
Şişecam Yönetim Kurulu Üye Değişikliği Yaparken Hisseler Pozitif
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları Anonim Şirketi, bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yönetim kurulu üye değişikliği hakkında açıklamada bulundu.

Şişecam’ın 3 Ocak 2022 tarihli Yönetim Kurulu toplantısında 31 Aralık 2021 tarihinde Sayın Zeynep Hansu Uçar’ın istifa ederek görevinden ayrılmış olması nedeniyle boşalan Yönetim Kurulu üyeliğine, yapılacak ilk Genel Kurul’un onayına sunulmak ve kalan süre içerisinde görev yapmak üzere Sayın Can Yücel’in 3 Ocak 2022 tarihi itibariyle seçilmesine karar verildi.

Şişecam Hisse Artıda
KAYNAK: Piyasa.paratic.com

Ayrıca Zeynep Hansu Uçar’ın Riskin Erken Saptanması, Kurumsal Yönetim Komitesi ve Sosyal Sorumluluk Komitesi’ndeki görevlerinden de ayrıldığı belirtildi.

31 Aralık’ta 13,38 TL’den fiyatlanan SISE hisseleri, yeni yıla 13,43 TL ile başladı. Saat 13.00’da 13,82 TL ile gün içi yükseğini kaydeden SISE hisseleri, sonrasında 13,6 lira üzerinde seyretti.

TSİ 17.28’de yüzde 2,3 artıda fiyatlanırken gün içi hareket aralığı 13,33 – 13,82 Türk lirası oldu. Yukarı yönlü ivmenin sürmesi durumunda 13,90 TL izlenecek ilk teknik direnç olarak görev yaptı. Aşağı yön durumunda 13,41 TL ilk desteğe işaret etti.

GCM Yatırım Banner

Son verilere göre hisseler tüm göstergelerde pozitif performans sergiledi. Haftalık yüzde 0,70 artan SISE hisse senetleri, aylık yüzde 3 artarken yıllık yüzde 89 değerlendi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.