Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Sinan Oğan Kimi Destekleyecek? Kritik Açıklama Geldi

Ata İttifakı’nın adayı Sinan Oğan, 2. tur seçimlerinde kimi destekleyeceklerini açıkladı. İşte detaylar;
Sinan Oğan Kimi Destekleyecek? Kritik Açıklama  Geldi
Son Güncelleme: 
Yorum

Ata İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan’ın ikinci turda kimi destekleyeceği siyasi gündemin en kritik başlıklarından biri olarak öne çıkıyor. Oğan, saat 17:00’da başlayan basın toplantısında kritik açıklamalarda bulundu.

Sinan Oğan, 2. turda Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceklerini bildirdi.

Türk milletinin her bir ferdine seçimlerde göstermiş oldukları tavır, yüksek katılım ve teveccühleri nedeniyle teşekkür etti.

Sinan Oğan, kullandıkları cümlelerle tehditler aldıklarını, saldırılara uğradıklarını belirtti.

Seslerini televizyonlardan ve gazetelerden duyuramadıklarını, sosyal medyanın açılan tek kapıları olduğunu paylaştı. Bu yola Türk milliyetçilerini adaysız bırakmayacaklarını vurgulayarak çıktıklarını söyledi.

Eşit ve adil olmayan şartlarda yarıştıklarını, hükümet ve belediye imkanlarının olmadıklarını ifade etti. Normal şartlarda almayı bekledikleri oy oranının yüzde 9 – yüzde 16 bandında bir rakam olduğunu paylaştı. Bir dip dalganın geldiğini, seçimin sürprizini yapamayacaklarını aktardıklarını anımsattı. Büyük Türkiye ve kutlu Turan yolunda ilerleme hedeflerinin devam ettiğini, plana sadık kaldıklarını dile getirdi.

Türkiye’nin kritik bir dönemeçten geçtiğini, temel konulardan birinin sığınmacılar ve kaçaklar konusu, ikincisinin ise deprem gerçeği olduğunu bildirdi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu