Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Şimşek Londra Yolcusu! Yatırımcılarla Buluşacak

Bakan Şimşek, İngiltere’nin başkenti Londra’da yatırımcı toplantılarına katılarak Türkiye ekonomisi hakkında bilgi verecek.
Şimşek Londra Yolcusu! Yatırımcılarla Buluşacak
HABER GİRİŞ

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye’de uygulanan ekonomi politikaları ve hedefleri çerçevesinde yurt dışı temaslarını sürdürüyor. Bakan Şimşek, 19 Haziran tarihinden itibaren Londra’da yatırımcı toplantılarına katılacak.

JP Morgan, Deutsche Bank ve Dome Group tarafından organize edilen toplantıda yüzlerce yatırımcıyla bir araya gelecek olan Şimşek, portföy yatırımcıları, yatırım fonları ve kredi derecelendirme kuruluşları ile temas kuracak.

Bakan, dünyanın önde gelen düşünce kuruluşlarından olan Chatham House’un Londra Konferansı’na katılacak ve buradaki üst düzey katılımcılara Türkiye ekonomisindeki son dönem gelişmeleri ve ekonomi programı tanıtılacak.

Şimşek, göreve geldiği günden bu yana Avrupa, Orta Doğu ve Amerika Birleşik Devletleri’nde yatırımcı toplantılarında sunum yaparak Türkiye’deki yatırım fırsatları hakkında bilgi veriyor.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın