Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Shiba Inu Balinaları Milyarları Boşalttı! SHIB’de Neler Oluyor?

Piyasanın popüler meme tabanlı kripto para birimi Shiba Inu'nun pazarında balinalar dikkat çekici işlemler sergiliyor. SHIB fiyatı ne olacak? Detaylar haberde;
Shiba Inu Balinaları Milyarları Boşalttı! SHIB’de Neler Oluyor?
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto para piyasası son haftalarda oldukça dalgalı bir seyir izlerken, meme tabanlı kripto para birimi Shiba Inu (SHIB) çoğu zaman olduğu gibi yatırımcıların yine radarındaydı. SHIB fiyat hareketleri kadar balina hareketleri de yakından takip edilmeye devam ediyor.

Popüler meme kripto varlığın fiyatı, öncelikli olarak yaklaşık yüzde 5’lik hafif bir artışa tanık olurken, bu durum yatırımcıların ve tüccarların dikkatini çekti. Kripto para biriminin, haber yazımı itibarıyla son 24 saat içinde yüzde 3 civarında bir düşüş görmesi ise yatırımcılar arasında karmaşık duygulara neden oldu.

SHIB Fiyatındaki Hareketlilik Balinaları Canlandırdı

Bunun yanı sıra, Shiba Inu’nun fiyatındaki küçük artış, önemli miktarda dijital varlık bulunduran büyük yatırımcılar olan kripto balinaları arasındaki satış faaliyetlerini canlandırmak için yeterli oldu.

Bu tür piyasa oyuncularının kripto para piyasası üzerinde önemli bir etkiye sahip olduğu biliniyor ve davranışları genellikle diğer yatırımcılar tarafından yakından izleniyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Etherscan.io

Etherscan tarafından paylaşılan bilgilere göre önde gelen birkaç cüzdan, birden fazla işlem yoluyla iki önde gelen kripto para borsasına yaklaşık 6 milyar SHIB aktardı.

GCM Yatırım Banner

Büyük Kripto Borsalarında Balina İşlemleri

Önemli miktarda SHIB yakın zamanda en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Binance ve Uniswap’e transfer edildi. Transferler, en büyüğü sırasıyla 2.208.284.207 ve 1.472.189.471 SHIB taşıyan birden fazla işlemde yapıldı.

Bu transferlerin amacı, daha önceki fiyat artışıyla tetiklenen SHIB’i satmaktı. Son fiyat artışı 6 milyar SHIB’in değerini 64.440 dolara kadar çıkardığından, bu transferlerin toplam değerinin önemi ortadadır.

Bu arada, bir balina ise zıt bir yaklaşım benimsedi ve kripto para portföyüne birkaç milyar SHIB ekledi.

Bu özel balina, son saatlerde içinde her biri 4.000.000.000 SHIB‘in biraz altında olan dört satın alma işlemi yaptı ve şu anda 15.996.999.997 SHIB‘e sahip.

Bu balina işlemlerinin önümüzdeki günlerde SHIB’in piyasa trendlerini nasıl etkileyeceği henüz belli değil.

SHIB’e Devam Eden İlginin Göstergesi

Binance ve Uniswap dahil olmak üzere büyük kripto para borsalarında SHIB’i içeren son önemli işlemler, kripto para biriminin genel piyasa trendlerini etkileme potansiyeline sahip görünüyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Birden fazla işlemde bu borsalara yaklaşık 6 milyar SHIB transferi ve ardından bir balina yatırımcısı tarafından birkaç milyar token satın alınması, etkili yatırımcılar arasında SHIB’e olan ilginin devam ettiğini gösteriyor.

Son fiyat artışı göz önüne alındığında, Uniswap ve Binance’e yapılan transferlerin hedefi muhtemelen SHIB’i satmaktı. Bununla birlikte, bir balina yatırımcısı tarafından birkaç milyar token satın alınması, SHIB’e yönelik bir yükseliş eğilimine işaret ediyor.

SHIB, haber yazımı itibarıyla son 24 saat içinde yüzde 3’ün üzerinde düşüşle 0.00001022 dolardan işlem görüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.