Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

SHIB Rakibi Baby Doge Hareketlendi! Bir Sonraki Büyük Altcoin mi?

Dogecoin ve Shiba Inu rakibi Baby Doge yukarı yönlü hareketlere başladı. Yatırımcılar patlamaya hazır yeni altcoin mi olacak sorusunu sormaya başladı. Detaylar haberde;
SHIB Rakibi Baby Doge Hareketlendi! Bir Sonraki Büyük Altcoin mi?
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Babası olarak görülen Dogecoin topluluğu taraftarları tarafından ortaya çıkmış bir kripto para projesi olan Baby Doge son süreçteki fiyat hareketleri ile yeniden yatırımcıların radarına girdi. Yatırımcılar, çeşitli etkenler ve önemli rakamların etkisiyle yükseliş ivmesi yakalayan meme tabanlı kripto para biriminin zamanının gelip gelmediğini merak ediyor.

Geçtiğimiz yıl 1 Haziran’da piyasaya sürülen kripto varlığı, lansmanının ilk iki haftasında yüzde 1.000 gibi uçuk oranda bir artış yakalamıştı. Üçüncü haftasında 200 milyon dolarlık bir piyasa değeri yakalayan Baby Doge, açılışının dördüncü haftasında 160.000 cüzdan sayısına ulaşmıştı.

Uzun Vadeli mi Yoksa Pump Projesi mi?

Kripto para biriminin yakalamış olduğu bu hızlı ivme beraberinde bazı soru işaretlerini de getirmişti. Yatırımcıların aklındaki en önemli soru şu olmuştu: Proje uzun vadeli bir proje mi yoksa bunun aksine bir pump projesi mi?

Baby Doge coin, Dogecoin topluluğu tarafından yaratıldı ve yeni geliştirilmiş işlem hızlarını ve sevimliliğini göstererek babasını etkilemeye çalışıyor. Geliştirici ekip, token’ın internet sitesinde 750.000 dolardan fazla bağış yaptıklarını söylüyor. Bağışlardan yararlananlar arasında The Humane Society, ASPCA, North Shore Animal League, Paws with Cause ve köpekleri merkezine alan diğer pek çok hayır kurumu yer alıyor.

Yaratıcıları tarafından, sahipleri ödüllendirilen statik yansıma ile hiper deflasyonist token olarak zamanla fiyatı artacak bir altcoin olarak tanıtılıyor.

GCM Yatırım Banner

Baby Doge protokolüne göre token sahipleri, ekosistemde gerçekleşen her zincirleme işlemden otomatik olarak yüzde 5 ücret alıyor. Böylece token sahiplerinin cüzdanındaki Baby Doge miktarı artmış oluyor.

Sadık Topluluğu Baby Doge’un İtici Gücü

Birçok kişi, Baby Doge’un rakip kripto para birimlerine kıyasla bazı benzersiz özelliklere sahip olduğuna inanıyor. Ve kesin olan bir şey var ki Baby Doge, kripto para biriminin büyümesini teşvik eden sadık bir topluluğa sahip.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Crypto.com

Şu an için 115.114 katrilyon Baby Doge bulunduğu görülüyor. 1 Ağustos itibarıyla 1.3 milyon dolar değerinde 1 katrilyon token yakımı gerçekleştirilmişti. Haberin yazıldığı esnada son 24 saat içinde yüzde 1.27 artışla 0,000000001106 dolardan işlem görüyor.

Baby Doge ayrıca tıpkı babası gibi yükseliş ivmesi yakalamasında dünyanın en zengin kişisi unvanına sahip Tesla CEO’su Elon Musk’ın desteğini almıştı.

Musk, Temmuz 2021’de Baby Doge’a dikkat çeken ve onu destekleyen bir tweet atmıştı. Bu paylaşımın ardından kripto para biriminin değeri 24 saat içinde yüzde 228 civarında ciddi bir artış yaşamıştı. Yatırımcılar, Baby Doge’un yeni bir atak yapıp yapmayacağını merakla takip etmeye devam ediyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.