Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Selva Gıda 13 Milyon TL’lik Satışın Devir İşlemlerini Tamamladı

Selva Gıda Konya’daki yem fabrikasının satış bedelinin tamamını ödeyerek, tapu devir işlemlerinin tamamlandığını bildirdi.
Selva Gıda 13 Milyon TL’lik Satışın Devir İşlemlerini Tamamladı

Selva Gıda Sanayi A.Ş., Saraç Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne satışı yapılan yem fabrikasının tapu devir işlemlerinin 28.09.2021 tarihinde tamamlandığını duyurdu. Satışa konu olan yem fabrikası, Konya’nın Beyşehir ilçesinde Hamidiye Mahallesi 486 Ada 38 parselde kayıtlı 12.852 mt2 yüzölçümüne sahip arsa üzerinde yer alıyor.

Satış bedeli KDV dahil 12.980.000 TL olurken, taraflar arasında 10 Eylül 2021 tarihinde Taşınmaz Satış Vaadi Sözleşmesi düzenlendiği ve bu kapsamda satış bedelinin tamamının tahsil edildiği açıklandı.

1988 yılından bu yana gıda sektöründe faaliyet gösteren şirketin borsada işlem gören hisseleri, günü kazançlı tamamladı.
Selva Gıda Hisseleri %8 Artıda Kapandı
Kaynak: Investing

SELVA kodlu hisseler 28 Eylül işlemlerini %8,20 artışla 8,84 liradan tamamladı. Pazartesi günü 8,17 liradan kapandıktan sonra, bugüne 8,24’ten başladı. Saat 17.30’a kadar sakin pozitiflik sergiledi.

Seans bitimine yarım saat kala sert yükselerek 8,91’e fırladı. Gün aralığı 8,11 – 8,91 şeklinde gerçekleşti. Bu yıl borsaya giriş yapan hisselerin şu ana kadar kaydettiği en düşük fiyat 3,36, en yüksek 10,82 oldu. Hisseler 3,06 liradan halka arz edilmişti.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum